Zginął 19-letni pasażer. Kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia.

Dziś makowska policja podała szczegóły tragicznego zdarzenia do jakiego doszło w czwartek w gminie Płoniawy – Bramura. Młody kierowca zbiegł z miejsca wypadku pozostawiając swojego 19-letniego kompana. Niestety nastolatek zmarł.

Do tragedii doszło w czwartek, 8 sierpnia, około godz. 16:50 w miejscowości Nowy Podoś. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia okazało się, że 20 – letni kierujący mitsubishi stracił panowanie nad pojazdem zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Kierujący, mieszkaniec gminy Płoniawy – Bramura, oddalił się z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy rannemu 19 – letniemu pasażerowi. Niestety 19 – latek w wyniku poniesionych obrażeń ciała zmarł.

Na miejscu policjanci wykonali czynności pod nadzorem prokuratora. Dzięki skutecznym działaniom makowskich funkcjonariuszy 20 – letni kierujący został odnaleziony i zatrzymany. Od kierującego pobrano krew do badań w celu ustalenia czy mężczyzna był pod wpływem alkoholu i narkotyków. Na wniosek prokuratora i policji Sąd Rejonowy w Przasnyszu zastosował wobec 20 – letniego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.


Źródło KPP Maków Maz.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments