Zerwał ubranie i brutalnie zgwałcił.

Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie brutalnego gwałtu, do którego miało dojść w sobotę w Myszyńcu. Domniemany sprawca nie przyznaje się do winy.

 

Do gwałtu kobiety doszło prawdopodobnie w ubiegłą sobotę, 25 kwietnia w Myszyńcu. Podejrzanym o dokonanie tego czynu jest Piotr B. Śledztwo przeciwko niemu prowadzi Prokuratura Rejonowa.

– Potwierdzam, że prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie Piotra B. i użycia przez niego przemocy. Jest to początkowy etap. Sprawca nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów – poinformował nas Stanisław Dawid, zastępca prokuratora rejonowego.

W dniu wczorajszym odbyło się posiedzenie aresztowe. Prokuratura Rejonowa nie chce ujawniać więcej informacji w związku z delikatnym aspektem śledztwa. Wiemy, że sprawca nie należał do członków rodziny kobiety. O więcej informacji zapytaliśmy Prokuraturę Okręgową.

– Sprawca, Piotr B. podejrzany jest o doprowadzenie pokrzywdzonej do odbycia stosunku płciowego przy użyciu przemocy polegającej na zerwaniu z ofiary ubrania, przytrzymywaniu jej siłą oraz działaniu wbrew jej woli. Zachowanie Piotra B. wypełniło znamiona art. 197 §1 k.k., za które grozi kara pozbawienia wolności do 12 lat – poinformowała Elżbieta Edyta Łukasiewicz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej.

Więcej informacji podamy wkrótce.

 

w.b.


 

guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
aleks
aleks
8 miesięcy temu

Ciekaw jestem, czy media i prokuratura równie chętnie będą pisać o sprawie gdy podejrzany okaże się niewinny. Łatwo kogoś oskarżyć i oczernić publicznie, ale zwrócić honor już nie. Pytanie hipotetyczne…

AG
AG
8 miesięcy temu
odpowiada  aleks

Nie broń.

Piotr
Piotr
8 miesięcy temu
odpowiada  AG

A jeżeli to błąd…. Tak jak koleś siedział 20 lat za zabójstwo a na końcu że się pomylili

JOLKA
JOLKA
8 miesięcy temu
odpowiada  aleks

Nie no sama sobie ubranie zerwała i sama się zgwałciła. Takiemu zwyrodnialcowi to powinni genitalia obciąć i kij od szczotki w dupe wsadzić może by skur… nauczył się rozumu. Do piachu z nim odrazu.