„Żegnaj lato na rok …” – festyn w Jednorożcu

Festyn na pożegnanie lata, ja, mama, brat i tata-  pod tym hasłem dzieci z Jednorożca i okolic bawiły się na placu zabaw przy Przedszkolu.

W tym dniu nie zabrakło słońca i dobrych nastrojów licznie przybyłych dzieci i ich rodziców.

Dużym zainteresowaniem dzieciaków cieszyły się trampolina i duża zjeżdżalnia, nie zabrakło również chętnych do wzięcia udziału w konkurencjach sportowych, które niejednokrotnie kończyły się z uśmiechem na ustach zarówno uczestników jak i widzów.

Natomiast najbardziej cierpliwi uczestnicy zabawy mimo długiej kolejki poddawali się artystycznemu malowaniu buziaków, same „dzieła sztuki”: kotki, kwiatki, Minionki i Spidermany.  Miejmy nadzieję, że w tak licznym składzie i równie wspaniałym nastroju spotkamy się wszyscy za rok.

Organizatorem imprezy była Gminna Biblioteka Publiczna w Jednorożcu, udział w imprezie wziął Wójt Gminy Jednorożec Pan Krzysztof Stancel który był patronem tego przedsięwzięcia.

Serdecznie dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za okazaną pomoc w organizacji tej fajnej zabawy, a przede wszystkim dzieciakom za szczerą radość z uczestniczenia w pożegnaniu lata.

Eugenia Bonalska


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments