Zderzenie osobówki z ciągnikiem. Dwie osoby trafiły do szpitala.

W gminie Opinogóra Górna doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym transportującym drewno. Dwie osoby trafiły do szpitala.

 

Do zdarzenia doszło w sobotę 28 marca około godziny 20:00.

– Pojazdami podróżowały trzy osoby.  Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu pomocy osobom poszkodowanym. W trakcie prowadzonych działań na miejsce zdarzenia dotarł drugi zastęp z PSP Ciechanów, dwa zastępy z OSP Opinogóra, dwie karetki pogotowia oraz patrol Policji. KDR przejął dowodzenie, a następnie kontynuował działania podjęte przez poprzednika. Osoby poszkodowane zostały przekazane ZRM. Kierujący ciągnikiem rolniczym po zbadaniu przez lekarza pozostał na miejscu, natomiast dwie osoby z samochodu osobowego zostały przetransportowane na ciechanowski SOR. Po zakończeniu czynności Policji miejsce zdarzenia zostało uprzątnięte z pozostałości powypadkowych a uszkodzone pojazdy zostały odholowane – informuje KP PSP Ciechanów.

Źródło KP PSP Ciechanów
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tadeusz
Tadeusz
9 miesięcy temu

a myślałem, ze tylko covid19 zabija? a tu jednak nie.

Marcin
Marcin
9 miesięcy temu

Gdyby osoba poszkodowana potrzebowała jakiejś pomocy, polecam zgłosić się z tym do Europejskiego Centrum Pomocy Poszkodowanym, myślę, że mogą być wsparciem w takim momencie jeśli chodzi o uzyskanie odszkodowania oraz pomóc do leczeniu, życzę powrotu do zdrowia.

Wojtek
Wojtek
9 miesięcy temu
odpowiada  Marcin

Pasażer został przewieziony do szpitala gdzie przeszedł operację. Zmarł w niedzielę rano. Kierowca jest w areszcie.