Zderzenie cysterny z busem. Aktualizacja KP PSP Przasnysz [FOTO]

7 kwietnia bieżącego roku około godz. 06:55 doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z pojazdem dostawczym w miejscowości Krzynowłoga Mała na skrzyżowaniu dróg (wojewódzkiej i powiatowej).

 

W chwili przybycia straży pożarnej stwierdzono, że w zdarzeniu brały udział dwa pojazdy. Samochodami podróżowały łącznie dwie osoby (kierujący), wszyscy byli poza pojazdami.

Strażacy zabezpieczeni maseczkami ochronnymi, rękawiczkami nitrylowymi oraz goglami przystąpili do udzielania pomocy medycznej kierującej autem dostawczym. Kierujący samochodem ciężarowym nie miał żadnych obrażeń oraz dolegliwości bólowych.

W międzyczasie odłączono zasilanie instalacji elektrycznych w obu pojazdach i sprawdzono czy nie ma dodatkowych zagrożeń. Ruch na skrzyżowaniu podczas trwania akcji odbywał się wahadłowo.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia ZRM, poszkodowana kobieta została przekazana pod opiekę ratowników medycznych, a następnie zabrana do szpitala.

Działania ratownicze prowadziła Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza i Ochotnicza Straż Pożarna KSRG z Krzynowłogi Małej.

guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Malwina
Malwina
7 miesięcy temu

ma kierowca szczęście. gdyby jechał osobowym to by go zeskrobywali z silnika…. z osobistych pzremyśleń. mleko ma najszybszy transport ale to nie znaczy że należy wciskak gaz w podłogę a reszta kierowców ma zjechać na pobocze bo Pan Kierowca Cysterny jedzie…

Erni
Erni
odpowiada  Malwina
7 miesięcy temu

Cysterna miała tam pierwszeństwo. A nie nie zatrzymał się na stopie więc nie cwaniakuj

Olga
Olga
odpowiada  Malwina
7 miesięcy temu

Przecież tu widać, że kierująca busem wymusiła pierwszeństwo. Kierujacy cysterna miał pierwszeństwo więc po co miał niby zdejmować nogę z gazu?

Erni
Erni
7 miesięcy temu

Tam od dawna powinny być migajace STOPy nad pasami jezdni.

Zenek
Zenek
7 miesięcy temu

Tam miało być rondo ?