Zapraszamy na koncert Śpiewającej Rodziny Kaczmarków w Przasnyszu.

Uczelnia Lingwistyczno – Techniczna w Przasnyszu zaprasza na koncert

ŚPIEWAJĄCEJ RODZINY KACZMARKÓW !

 

KONCERT ODBĘDZIE SIĘ 22 KWIETNIA 2018 r. W KOŚCIELE OJCÓW PASJONISTÓW O GODZINIE 13.45

(PO MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 13.00)

  

Śpiewająca  Rodzina Kaczmarków– tworzy rodzina śpiewaków operowych :

Iwona  Kaczmarek  – sopran – liryczny,

Piotr Kaczmarek – tenor – dramatyczny,

oraz dwaj synowie niezwykle utalentowani i obdarzeni przepięknymi głosami:

Adam Kaczmarek (15 lat ) – tenor,

Wojciech Kaczmarek (19 lat) – bas – baryton

Rodzina regularnie występuje na koncernach w filharmoniach na terenie całego kraju, na organizowanych  koncertach  przez włodarzy miast, domy kultury jak również przez władze państwowe i kościelne. Zespół śpiewa utwory muzyczne najbardziej znanych i lubianych operetek i musicali, muzykę filmową, pieśni patriotyczne, włoskie, hiszpańskie oraz bierze udział w koncertach specjalnych. Na koncertach gromadzą się tłumy wielbicieli.

-Piotr Kaczmarek w 2000 roku ukończył Akademię Muzyczną w Łodzi. Studiował na wydziale wokalno-aktorskim. Dalszą edukację podjął u światowej sławy tenora Kałudi Kałudowa. Przez dwa sezony był pierwszym tenorem Teatru Muzycznego w Łodzi. Od 2000 roku współpracuje jako pierwszy tenor z Reprezentacyjnym Zespołem Artystycznym Wojska Polskiego w Warszawie.

Iwona Kaczmarek, absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi. Studiowała na wydziale wokalno – aktorskim. Już w czasie studiów podjęła współpracę z Filharmonią Łódzką. Studia podyplomowe odbyła pod kierunkiem wybitnego tenora Kałudi Kałudowa znanego na świecie śpiewaka operowego. Od 2006 r. współpracuje z Teatrem Wielkim w Łodzi. Debiutowała w partii tytułowej opery G. Verdiego Aida.

Adam Kaczmarek – tenor rodził się 9 lutego 2003 r. Już od najmłodszych lat próbował naśladować swoich rodziców, którzy są znanymi w Kraju i poza jego granicami śpiewakami operowymi. Śpiewa piosenki zarówno z repertuaru klasycznego jak i estradowego. W programie telewizyjnym „Mam talent” odniósł niebywały sukces. W 2016 roku podjął współpracę ze znanym w Polsce i świecie tenorem Bogusławem Morką, z którym często koncertuje.

Wojtek Kaczmarek – baryton rodził się 25 lutego 1999 r. Pochodzi z muzycznej rodziny. Muzyka jest w jego życiu od urodzenia. Swoją muzyczną karierę rozpoczął już w przedszkolu. Po mutacji dysponuje przepięknym głosem – barytonem. Śpiewa piosenki zarówno z repertuaru klasycznego jak i estradowego. Ma wiele scenicznych sukcesów. Jego scenicznym idolem jest Pan Artur Ruciński – baryton, światowej sławy śpiewak operowy. W programie telewizyjnym „Mam talent” odniósł niebywały sukces. W styczniu br. nagrał wspólnie z bratem Adamem debiutancką płytę „Marzenia się spełniają”.

Źródło materiały prasowe
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments