Zapraszamy na bezpłatny kurs masażu Shantala niemowląt!

Witam serdecznie wszystkich czytelników Info Przasnysz. Nazywam się Mariusz Dominik, jestem dyplomowanym Technikiem Masażystą.

Organizuję w Przasnyszu bezpłatny kurs masażu niemowląt, dzieci w wieku do 1,5 roku przeznaczony dla rodziców. Jest to kurs masażu Shantala. Regularne masowanie dziecka ma bardzo pozytywny wpływ na dziecko, ale również na matkę i ojca. Rodzaj tego masażu jest bardzo prosty do nauczenia dla rodziców. Kurs jest bezpłatny. Będzie składał się z trzech spotkań. Jedno spotkanie będzie trwać około dwóch godzin. Chciałbym zebrać piętnaścioro dzieci w wieku do półtorej roku. Mogą to być dziewczynki i chłopcy, jest to dowolne.

Miejsce, w którym odbędzie się kurs masażu to Centrum Animacji i Wsparcia dla Społeczności Lokalnej w Przasnysza, w ramach działania animacyjnego Masaż Shantala, ulica 3 Maja 16 w Przasnyszu.

Termin rozpoczęcia kursu to: 12.06, 19.06, 26.06 od godz. 18:00 – 20:00. Zapraszam serdecznie wszystkich rodziców i dzieci do wzięcia udziału w kursie masażu Shantala. Będzie to dla Państwa na pewno bardzo przyjemne i pożyteczne doświadczenie. Po ukończeniu kursu, będziecie mogli Państwo w zaciszu własnego domu masować swoją córkę, syna. Będą to dla Państwa wyjątkowe i pełne miłości chwile. Podczas wykonywania masażu więź między rodzicami a dzieckiem pogłębia się.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod numerem telefonu 510 474 300. Lub za pośrednictwem strony Facebook. Moje firmowe konto na Facebooku to – Mobilny Masażysta Mariusz. Liczba miejsc na kursie jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Pozdrawiam serdecznie wszystkich rodziców i dzieci.

Mobilny Masażysta Mariusz


Skomentuj artykuł

avatar