Zaginęła Katarzyna Bukacka mieszkanka gm. Dzierzgowo!

07.01.2014 r. zaginęła Katarzyna Bukacka lat 22. Ostatni raz była widziana w okolicy rodzinnej wsi Zawady (woj. mazowieckie, pow. mławski, gm. Dzierzgowo). Pozostawiła jedynie wiadomość pożegnalną dla rodziny. Policja podała informację, iż wiadomość była wysłana w obrębie 32 km od miejsca zamieszkania. Bardzo prosimy wszystkich o pomoc. Ktokolwiek coś wie, prosimy o kontakt pod nr telefonu 509-802-893. Gorąca prośba do wszystkich o udostępnienie tej informacji.

Katarzyna Bukacka ma 165 cm wzrostu, jest szczupła, waży ok. 55 kg, włosy do ramion, proste, koloru jasny blond, oczy szare. Ubrana była w kurtkę z kapturem koloru fioletowego do pasa, czarne spodnie dresowe oraz sportowe białe buty.

Od momentu zgłoszenia zaginięcia w poszukiwaniu kobiety biorą udział policjanci z psem tropiącym, funkcjonariusze PSP w Mławie, OSP z Szumska i Dzierzgowa, leśnicy oraz rodzina i znajomi. Policja ustala wszelkie okoliczności zaginięcia młodej mieszkanki Zawad.

Każda osoba, która wie o losie zaginionej lub widziała ją od momentu zaginięcia, proszona jest o natychmiastowy kontakt z najbliższą jednostką policji. Wszelkie informacje, mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej prosimy zgłaszać bezpośrednio do Oficera Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Mławie pod numerem 23 654 72 00 lub bezpłatnym numerem alarmowym 997.


Katarzyna-Bukacka.jpg2_


mlawainfo.pl


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments