„Zabrałeś moje miejsce – zabierz moje kalectwo”- wspólna akcja policjantów i przasnyskiej grupy PaTPORT

W niedzielę przasnyscy policjanci wspólnie z przasnyską grupą PaTPORT  przeprowadzili  akcję  pn.” Zabrałeś moje miejsce- zabierz moje kalectwo”, uświadamiając kierującym prawa osób niepełnosprawnych.

 

W niedzielę ( 20 marca br.)  na terenie powiatu przasnyskiego policjanci prewencji i ruchu drogowego  w  „Światowym  Dniu Inwalidów i Ludzi Niepełnosprawnych” realizowali działania profilaktyczne. Głównym celem działań było podniesienie świadomości społeczeństwa w zakresie przywilejów dotyczących osób niepełnosprawnych, oraz  zwrócenie uwagi na nadużycia wynikające z korzystania przez osoby nieuprawnione  z przywilejów posiadania karty parkingowej.

W policyjną akcję  po raz kolejny bardzo aktywnie włączyła  się młodzież  z przasnyskiej grupy PaTPORT,  na co dzień  uczniowie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego o profilu policyjnym w Przasnyszu.   Pomimo niesprzyjającej  pogody z wielkim zaangażowaniem i  uśmiechem wręczali kierującym i przechodniom  ulotki związane z akcją.

Dziękujemy młodzieży i  opiekunce  przasnyskiego PaTPORT-u za poświęcony czas i bezinteresowne działanie na rzecz innych osób.

 

KPP Przasnysz

E.Ś/EN


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments