Z ostatniej chwili! Zderzenie trzech aut na ul. Baranowskiej w Przasnyszu.

W tej chwili trwają czynności związane z groźnym zdarzeniem drogowym na skrzyżowaniu ul. Baranowskiej i al. Jana Pawła II, w którym brały udział trzy pojazdy. Dwie osoby znalazły się w szpitalu.

73 – letni mieszkaniec Przasnysza kierujący fordem wymusił pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i ul. Baranowskiej i doprowadził  do zderzenia z toyotą yaris, którą podróżowała 45 – letnia mieszkanka powiatu makowskiego wraz z 16 – letnią córką.

Z uwagi na siłę uderzenia ford odbił się od toyoty i uderzył w stojące na skrzyżowaniu BMW kierowane przez 24 – letniego mieszkańca Przasnysza. Na skutek zdarzenia dwie osoby zostały ranne. Kobieta wraz z nastoletnią córką zostały przewiezione do szpitala w Przasnyszu.

Na miejscu zdarzenia wciąż toczą się czynności wyjaśniające i trzeba liczyć się z utrudnieniami. Policja apeluje o ostrożność.

guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Syn Zenka
Syn Zenka
7 miesięcy temu

Pozabierać staruchom prawa jazdy!!!

Anonim
Anonim
odpowiada  Syn Zenka
7 miesięcy temu

Młodym ludziom też pozabierać, a najlepiej może wszystkim, bo przecież nikt nie umie jeździć, a prawo jazdy kupuje się na targu

Ostatni sprawiedliwy :)
Ostatni sprawiedliwy :)
odpowiada  Syn Zenka
7 miesięcy temu

Zenkowy synu, a co powiesz na to, żeby dawać prawko dopiero po 30-ce, no i zabierać po 70-ce?
Ps: Piję do hejterów którzy, okropne w skutkach wypadki spowodowane przez młodocianych kierowcow uważają za rzecz normalną, a seniora zlinczowali by za najmiejszy błąd na drodze.
Synu zenona proponuję zdjąć klapki z oczu i trochę szerzej spojrzeć na otoczenie.
Pozdrawiam.

Syn Zenka
Syn Zenka
odpowiada  Ostatni sprawiedliwy :)
7 miesięcy temu

Propozycja bardzo dobra.Ja też uważam że prawo jazdy jest wydawane za wcześnie.
Może nie zabierać bo to nie miałoby sensu ale ludzie kończący np.65 rok życia powinni mieć obowiązkowe badania psychoruchowe tzw.psychotesty,o okuliście i laryngologu nie wspomnę.

Marek W.
Marek W.
odpowiada  Ostatni sprawiedliwy :)
7 miesięcy temu

obowiązkowe badania psychoruchowe dla kierowców powyżej 65 roku życia, dla osób z cukrzycą, zawałowców itp. zakaz prowadzenia.

Krzyś
Krzyś
7 miesięcy temu

Tam powinno być rondo.

Marek W.
Marek W.
7 miesięcy temu

Dziadek nie widział i nie słyszał, jedzie pierwszy bo tak zawsze jechał ciągnikiem….

Jagoda
Jagoda
odpowiada  Marek W.
7 miesięcy temu

Marek też będziesz dziatkiem tylko bez doświadczenia jazdy ciągnikiem. Uważam że powinni pOsłowie procedować przepis iż po 65 roku życia robić testy co roku i po problemie