Z ostatniej chwili! Wypadek w miejscowości Kownaty. [AKTUALIZACJA]

Dziś około godziny 7:30 w miejscowości Kownaty (gmina Czernice Borowe) doszło do zderzenia dwóch aut.

Około godziny 7:30 pogotowie ratunkowe zostało zadysponowane do wypadku drogowego w miejscowości Kownaty. Z informacji jakie podało Centrum Powiadamiania Ratunkowego wynikało, że w zdarzeniu brały udział dwa samochody. Po przyjeździe na miejsce i wykonaniu czynności ratowniczych, jedna osoba została zabrana na SOR.

AKTUALIZACJA KP PSP PRZASNYSZ

W chwili przybycia na miejsce zdarzenia straży pożarnej pojazd marki Volkswagen Transporter stał na jednym pasie jezdni, zaś samochód marki Hyundai Elantra znajdował się na poboczu drogi. Mężczyzna kierujący VW nie uskarżał się na żadne dolegliwości, kobieta podróżująca Hyundaiem miała uraz głowy.

Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zamknięciu ruchu drogowego, odłączeniu zasilania elektrycznego w uszkodzonych autach oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanej kobiecie.

W trakcie działań na miejsce wypadku przybył zespół ratownictwa medycznego, któremu przekazano osobę poszkodowaną. Kobieta została przetransportowana karetką pogotowia do szpitala.

W wyniku wypadku zniszczeniu uległa przednia i lewa strona pojazdów VW Transporter i Hyundai Elantra.

W działaniach ratowniczych uczestniczyły: Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza, Ochotnicze Straże Pożarne: Czernice Borowe i Rostkowo.

Źródło Ratownictwo Medyczne Przasnysz KP PSP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments