Z ostatniej chwili. Rząd wprowadza ograniczenia w przemieszczaniu się!

Rząd w związku z szerzącą się epidemią koronawirusa wprowadził dziś nowe obostrzenia. Dotyczą one m.in.: ograniczenia w przemieszczaniu się i w transporcie zbiorowym.

Jak informuje premier oraz minister zdrowia już od jutra zostaną wprowadzone ograniczenia przemieszania się. Wyjątkiem uprawniającym opuszczenia domu będą niezbędne czynności dnia codziennego.

– Od 25 marca będą obowiązywały ograniczenia w przemieszczaniu się z trzema wyjątkami: drogi z pracy i do domu, wolontariatu w walce z koronawirusem oraz niezbędnych spraw życia codziennego – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Ponadto poinfomowano, że w zgromadzeniach będą mogły uczestniczyć maksymalnie dwie osoby.

 

„Musimy dalej ograniczać zgromadzenia – do absolutnego minimum. Zakaz kontaktowania się bliskiego z osobami, zakaz zgromadzeń, nie oznacza tego że można kontaktować się przez internet – wykorzystujmy do tego środki komunikacji elektronicznej” – czytamy na twitterze Kancelarii Premiera.

 

guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ala
Ala
10 miesięcy temu

No i mamy powroty do domu

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
10 miesięcy temu

Ale 10. maja wszyscy do urn wyborczych! Konus z Żoliborza wydał rozkaz, żołnierze muszą wykonać.
Mam nadzieję, że ten otumaniony naród w końcu przejrzy na oczy.

Gandalf
Gandalf
10 miesięcy temu

Padawany Kaczora czyli Mateuszek i Andrzejek wykonują rozkazy bez zastanowienia i przy braku jakiejkolwiek samodzielnosci; Typowe BMW jak nasz lokalny „ lyder”, bierny-mierny ale wierny; myślą ze coś znaczą a sa narzędziem kaczora, jego zabawką, zwykłą marionetka;
Oby haslo pisu sprzed 5 Laty – Polska w ruinie- nie stało się faktem;