Z ostatniej chwili! Czołowe zderzenie aut w Klewkach. Trwa akcja ratunkowa.

Chwilę po godzinie 17:30 w Klewkach doszło do poważnego zderzenia dwóch samochodów osobowych, w którym poszkodowane zostały cztery osoby.

 

Na miejsce zadysponowane zostały służby i nadal trwa akcja ratunkowa. Wstępnie wiadomo o poszkodowanych czterech osobach.

Droga na chwilę obecną nie jest przejezdna.

Więcej informacji wkrótce.

AKTUALIZACJA

Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 22-letni obywatel Ukrainy, poruszający się samochodem osobowym marki BMW wspólnie ze swoim  18-letnim rodakiem, na łuku drogi  nr 544 w miejscowości Klewki gm. Przasnysz, stracił panowanie nad pojazdem wskutek czego, zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z pojazdem marki Peugeot Partner, którym podróżowało 2 mieszkańców powiatu przasnyskiego w wieku 19 i 22 lat.

Z miejsca zdarzenia z poważnymi obrażeniami ciała wszyscy uczestnicy, zostali rozwiezieni karetkami pogotowia do okolicznych szpitali.  Badanie stanu trzeźwości kierujących wykazało, że w chwili wypadku byli trzeźwi. Pomimo tego pobrano od nich  krew do badań na zawartość alkoholu lub środków odurzających.

Jak udało nam się dowiedzieć, poszkodowani mają ciężkie obrażenia ciała oraz złamania kończyn, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo

Przasnyscy policjanci apelują o zachowanie zdrowego rozsądku i maksimum ostrożności podczas poruszania się po drogach.

guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Baofeng
Baofeng
3 miesięcy temu

Podstacja Jednorożec ma nową karetkę???

psz
psz
3 miesięcy temu

znowu BMW 🙂

Justyna
Justyna
3 miesięcy temu

kolejne bmw…. trochę mokro na jezdni i „miszcze” kierownicy nie opanują tylnego napędu…