Z ostatniej chwili! Poważny wypadek w miejscowości Ulatowo-Pogorzel. Na miejscu śmigłowiec LPR.

W miejscowości Ulatowo – Pogorzel (gmina Jednorożec) doszło do bardzo poważnego wypadku drogowego. Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Na miejscu pracuje nadal straż pożarna oraz zespół P Jednorożec. Stan poszkodowanego był na tyle poważny, że postanowiono wezwać śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Aktualizacja KPP Przasnysz

Ze wstępnych ustaleń wynika, że po godzinie 13:00, na drodze powiatowej w miejscowości Ulatowo Pogorzel gm. Jednorożec, 25-letni kierujący peugeotem, mieszkaniec pow. przasnyskiego wykonując manewr wyprzedzania pojazdu osobowego marki Seat Ibiza, stracił panowanie nad swoim pojazdem w wyniku czego zjechał do rowu i uderzył w przydrożne drzewo. Z miejsca zdarzenia z poważnymi obrażeniami ciała 25-latek został przewieziony karetką pogotowia do przasnyskiego szpitala, a następnie za pomocą LPR przetransportowany do szpitala w Warszawie.

Obecnie czynności na miejscu zdarzenia wykonuje grupa operacyjno – dochodzeniowa pod nadzorem prokuratora.

Ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo.

Po

Źródło Ratownictwo Medyczne Przasnysz
guest
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
11 miesięcy temu

Tak się kończy brawurowo wyprzedzanie

Konrad
Konrad
11 miesięcy temu

Tak się kończy brak umiejętności i brak myslenia

Asdfg
Asdfg
11 miesięcy temu

Możecie odpuścić sobie komentarze na temat jazdy kierowcy? Dla rodziny sytuacja ta nie jest z pewnoscią łatwa a takie komentarze nie poprawiają nastroju.

Piter
Piter
odpowiada  Asdfg
11 miesięcy temu

Każdy cwaniak po czasie
A jak ty byś się zachował nie wiesz
Nie życzę sytuacji
Czas pomyśleć

Marek
Marek
odpowiada  Asdfg
11 miesięcy temu

Prawda boli? Tak się kończy kozakowanie. Marne umiejętności chłopaczyny plus kiepskie warunki drogowe i są efekty. Chciał przykozaczyć i ma nauczkę.

Michal
Michal
odpowiada  Marek
11 miesięcy temu

A skąd Ty wies….
Nie kozakowanie tylko młody gnojek mu wyjechał i zamiast wjechać mu w dupe chciał ratować sytuację … chciał zrobić komuś dobrze A wyszło tak że mógł walić mu w dupe i by każdy obwinial tamtego

Prawda
Prawda
odpowiada  Michal
11 miesięcy temu

Zawsze tak jezdzil,niestety ale tak prawda,brak wyobraźni nie dostosowanie sie do warunkow pogodowych tak sie to zwykle konczy

...
...
odpowiada  Michal
11 miesięcy temu

Nie byłeś przy tym to nie komentuj głupio i zachowaj swoje mądrości dla siebie . Dobrze, ze przez swoje nieodpowiedzialne zachowanie na drodze nie zrobił krzywdy temu chłopakowi .

Ewa
Ewa
odpowiada  Michal
11 miesięcy temu

A Ty skąd wiesz, co? Byłeś na miejscu? Bo ja tak… Byłeś świadkiem? Młody kierowca poruszał się zgodnie z przepisami ruchu drogowego, swoim pasem, a poszkodowanemu widocznie się spieszyło i wyprzedzał w miejscu, gdzie nawet nie powinno się tego robić.. A gdzie dostosowanie się do warunków pogodowych…? Teraz łatwo o poślizg. Wszystko weryfikowała policja i żadnej winy „młodego” w tym nie, a mógł na tym także ucierpieć, gdyby nie jego ostrożność. Opanuj emocje i nie oceniaj! Każdemu z nas mogło się to przytrafić. Lepiej pomódl się o zdrowie dla poszkodowanego!

Paul
Paul
11 miesięcy temu

A kto z piszących te komentarze był świadkiem tej sytuacji?

Paul
Paul
11 miesięcy temu

Michał a możesz się określić skąd według Ciebie ktoś mu wyjechał. Znasz dobrze tą trasę.