Wywiad z Ziomkiem

„Ziomek”, czyli Piotr Łysakowski z Przasnysza wydał w ubiegłym tygodniu nowy teledysk do utworu „Dla Ciebie”. Odwiedziliśmy go i chwilę porozmawialiśmy.

Skąd pomysł na taki utwór ?

Utwór pt. „Dla Ciebie” napisany przeze mnie jest kwestią przemyśleń i wniosków. Każdy popełnia błędy, ale nie każdy chce je naprawiać. Nigdy nie jest za późno żeby się zmienić . Nie chce żeby ktoś źle mnie zrozumiał, że wcześniej byłem zły, a nagle staje się dobry. Podchodzę do tego normalnie tak jak do muzyki. Mogę być dobry a chce być lepszy. W tym przypadku jest tak samo. Jeśli jestem w stanie, pomagam i tego się trzymam doceniając to co posiadam.

Dlaczego teledysk powstał w tym miejscu?

Doceniam piękno ciszy jak i przyrody. Wyjazd na Mazury był spontaniczny. Potrzebowałem totalnego odcięcia się od życia codziennego, co przełożyło się na nowy kawałek oraz video. Zbieram przemyślenia, a później dzielę się z wami w postaci wave. Myślę, że w ciszy poznajemy jeszcze lepiej swoją osobę.

Czy wyjdą następne utwory, jeśli tak to kiedy?

Oczywiście, że tak. Posiadam sporą ilość zaczętych i napisanych numerów, które nie ujrzały światła dziennego. Niektórych może nigdy nie usłyszycie. Każdy utwór posiada własną historię, ciężko jest określić się co opublikuje i kiedy. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami co dzieje się u „Ziomka” zapraszam na fanpage www.facebook.com/ziomek.official , tam znajdziecie wszystko co związane jest z moją muzyczną pasją. Kończąc chciałbym pozdrowić rodzinę, przyjaciół, znajomych, fanów którzy wspierają moją osobę w tym co robię. Dziękuję! Najlepszym się stajesz, nie rodzisz. 5!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments