WYRÓŻNIENIE DLA MKS PRZASNYSZ !!!

                 
Doroczna konferencja, dotycząca bezpieczeństwa na meczach piłkarskich, w ramach rozgrywek prowadzonych przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej, odbyła się 1 sierpnia br. w Ząbkach.
Tematyka konferencji, w której oprócz przedstawicieli mazowieckich klubów piłkarskich wzięły udział także osoby reprezentujące władze samorządowe, obejmowała m.in. uwarunkowania prawne organizacji meczów piłki nożnej (zarówno imprez masowych jak i niemasowych), obowiązki kierownika ds. bezpieczeństwa, analizę stanu bezpieczeństwa w sezonie 2014/15 oraz strategię działań w sezonie 2015/16. Głównym partnerem Związku w tym niezwykle odpowiedzialnym zadaniu logistycznym są obok Wojewody mazowieckiego Komendy Policji wszystkich szczebli. Przedstawicielom wyróżniających się instytucji wręczone zostały honorowe odznaczenia i dyplomy /relacja MZPN/.
Miło nam jest poinformować Państwa, że z pośród 4 wyróżnionych klubów piłkarskich na Mazowszu znalazł się MKS Przasnysz. Bardzo dobra praca Zarządu Klubu, Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu, Ośrodka Sportu i Rekreacji została doceniona, a odznaczenie dla Klubu z rąk Prezesa MZPN  Pana Zdzisława ŁAZARCZYKA odebrał Wojciech URBAŃSKI /kierownik ds. bezpieczeństwa w MKS Przasnysz/.


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments