Wypadek w Rzodkiewnicy

W piątek (12.12.br.) około godziny 21.00 w Rzodkiewnicy gm. Chorzele doszło do zdarzenia drogowego. Poszkodowany 34 letni mężczyzna przebywa w szpitalu. Kierującej grozi kara  pozbawienia wolności do lat 3.

13.12.2014r. do dyżurnego  przasnyskiej komendy zadzwoniła kobieta , informując , że dzień wcześniej  jej 34 letni brat prawdopodobnie został potrącony przez samochód.

Policjanci ustalili, że w piątek 12.12.2014r. około godziny 21.00 w Rzodkiewnicy gm. Chorzele 27-letnia mieszkanka gminy Chorzele kierując Hondą przejechała  leżącego na  jezdni 34-letniego mężczyznę ,mieszkańca gminy Chorzele. Po kilku metrach  zatrzymała samochód i wspólnie z jadącym z nią pasażerem zabrali poszkodowanego do samochodu i zawieźli do jego  miejsca zamieszkania, przekazując pod opiekę bratu. Mężczyzna posiadał widoczne obrażenia twarzy.

Następnego dnia 34 latek  źle się poczuł i karetką pogotowia został przewieziony do Szpitala w Przasnyszu.

Kobietę kierującą hondą  zatrzymano w policyjnym areszcie do wyjaśnienia.  Za tego typu przestępstwo grozi  kara  pozbawienia wolności do lat 3 .

Z ustaleń  wynika, że 34 latek  jest  kolejną ofiarą zdarzenia drogowego nie posiadającą  wymaganych przez przepisy  elementów odblaskowych.

M.S.

KPP Przasnysz


Może ci się spodobać również
Komentarze
Loading...