Wypadek w gminie Krasne. Aktualizacja KPP Przasnysz – za kierownicą kompletnie pijany 24-latek.

Przasnyska Policja podała szczegóły zdarzenia, do którego doszło w wigilijny wieczór w gminie Krasne. Jak się okazało za kierownicą auta siedział kompletnie pijany 24 – latek. Badanie stanu trzeźwości wykazało prawie 3 promile alkoholu.

 

– 24 grudnia 2020 roku, około godz. 21:00 dyspozytor centrum powiadamiania ratunkowego przekazał przasnyskim służbom ratunkowym informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Grabowo Wielkie (gm. Krasne), na drodze relacji Zielona – Kołaczków – informuje KPP Przasnysz.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem osobowym marki Volvo, 24 – letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego, stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, wypadł z drogi i uderzył z dużą siłą w słup energetyczny powodując jego złamanie.

Badanie stanu trzeźwości 24 – latka wykazało, że w swoim organizmie posiadał on blisko 3 promile alkoholu. Z niegroźnymi obrażeniami ciała został przewieziony karetką pogotowia do przasnyskiego szpitala.

Teraz sprawą zajmą się przasnyscy kryminalni. Mężczyźnie grozi wysoka grzywna oraz kara ograniczenia lub pozbawienia wolności do lat 2.


 

guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Konrad
Konrad
24 dni temu

Przypomniał mi się wypadek też w gminie Krasne . BMW uderzyło w taki sam słup tylko złamało go u podstawy . Samochód rozerwalo na dwie części. 5 młodych osób poniosło śmierć. Tutaj kierowca dostał drugie życie drugą szansę…. na poprawę życia

WPZ
WPZ
24 dni temu

Pijany zawsze wyjdzie bez szwanku.

Anna
Anna
24 dni temu
odpowiada  WPZ

To nie dlatego że pijany wyjdzie bez szwanku tylko opatrzność daje mu szansę Nikt tego nie bierze pod uwagę ale alkohol to zguba jeśli się nie opamięta to i tak kiedyś może zginać. Myślimy że jesteśmy najwazniesi ale to tak nie działa. Dlatego na ten nowy rok życzę wszystkim kierowcom wszelkiej mądrości i rozwagi. Anna

Adrian
Adrian
24 dni temu
odpowiada  Anna

Dostał szansę żeby zabić kogoś tak masz rację, puknij się w główkę