Wypadek na trasie Przasnysz – Chorzele okazał się tragiczny. Aktualizacja.

Jak rano informowaliśmy dziś doszło do poważnego wypadku na trasie Przasnysz – Chorzele w miejscowości Plewnik. Niestety mimo długotrwałej reanimacji mężczyzna biorący w nim udział zmarł.

Świadkowie zdarzenia twierdzą, że kierowca auta osobowego próbował opuścić swój pojazd w czasie jazdy. Powodem było zapalenie się samochodu. W momencie ucieczki został on potrącony przez nadjeżdżające auto. Mimo szybkiej reakcji służb i długotrwałej reanimacji obecny na miejscu zdarzenia lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Oficjalna informacja KPP Przasnysz

Dzisiaj około godz. 7 na drodze krajowej nr 57 w miejscowości Plewnik powiat przasnyski doszło do wypadku drogowego w którym śmierć na miejscu poniósł 46 letni mężczyzna.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Fiat Seicento jadący od Przasnysza w stronę Chorzel prawdopodobnie z uwagi na powstały pożar jego samochodzie zjechał na pobocze drogi a następnie w pośpiechu opuszczając swój samochód został potrącony przez nadjeżdżający w tym samym kierunku samochód dostawczy marki Opel Vivaro. Pomimo natychmiastowej reanimacji kierującego fiatem nie zdołano uratować.

Obecnie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu trwają czynności procesowe mające na celu ustalenie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments