Wypadek dwóch samochodów osobowych w Chorzelach.

Jak informuje KP PSP Przasnysz 28 sierpnia bieżącego roku około godz. 16:20 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na trasie Chorzele-Budki.

W chwili przybycia straży pożarnej, Lancia Lybre znajdowała się poza jezdnią w przydrożnym lesie, natomiast Volkswagen Golf stał około 200 metrów dalej. Wszystkie osoby podróżujące samodzielnie opuściły uszkodzone pojazdy o własnych siłach (Lancia-2, Golf-1).

Równocześnie z jednostkami ochrony przeciwpożarowej na miejsce przybył zespół ratownictwa medycznego, który udzielał pomocy medycznej dwóm osobom poszkodowanym. Trzecia osoba nie uskarżała się na żadne dolegliwości. Do szpitala karetką pogotowia został przewieziony kierowca VW Golf, natomiast drugi mężczyzna odmówił hospitalizacji.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu instalacji elektrycznej w obu pojazdach i zakręceniu instalacji gazowej w samochodzie Lancia.

Podczas prowadzonych działań ruch drogowy na drodze powiatowej odbywał się wahadłowo jednym pasem jezdni.

W wyniku wypadku zniszczeniu uległ przód samochodu osobowego Lancia Lybre oraz tył VW Golfa.

Działania ratownicze prowadziła Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza, Ochotnicze Straże Pożarne: Chorzele, Budki i Raszujka.

Źródło KP PSP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments