Wyniki LA klasy I-II chłopcy oraz wyniki końcowe

100 m.

MiejsceNazwisko ImięSzkołaCzasFinałPunkty
1.Suchowiecki MiłoszChorzele11:9312:878
2.Koper MichałJednorożec13:0613:206
3.Górniak PrzemysławPrzasnysz13:2813:255
4.Czarzasty RobertKrzynowłoga13:294
5.Kenik KacperChorzele13:513
6.Koziatek PawełJednorożec13:392
7.Królicki DawidChorzele13:511
8.Wesoły MaksymilianPrzasnysz13:651
9.Rowals MateuszPrzasnysz13:871
10.Rybacki DanielNowa Krępa13:951
11.Burnus JakubBogate14:071
12.Nosarzewski NorbertKrzynowłoga14:201
13.Bakuła PawełJednorożec14:261
14.Sobieraj PiotrLeszno14:401
15.Zberowski KamilLeszno14:591
16.Smoliński KarolKrzynowłoga14:901

300 m

MiejsceNazwisko ImięSzkołaCzasPunkty
1.Gwiazda MarcinChorzele42:248
2.Sito JakubJednorożec42:806
3.Ścibek PatrykJednorożec42:865
4.Jaukowski HubertPrzasnysz43:524
5.Dominik JakubPrzasnysz43:533
6.Rogalski DawidBogate43:912
7.Krajewski KrystianPrzasnysz43:971
8.Murawski KamilBogate44:581
9.Ciuchta MichałJednorożec44:861
10.Kowalski KamilZaręby45:011
11.Tadra AntoniChorzele45:141
12.Gleba KamilZaręby45:151
13.Czarzasty SebastianNowa Krępa46:931
14.Kukliński BartoszKrzynowłoga48:591
15.Dzieliński MateuszKrzynowłoga48:631
16.Lewandowski AdamKrzynowłoga49:701
17.Grabowski KacperLeszno50:791
18.Niedziałkowski KrystianLeszno51:321
19.Rogalski AdrianBogate51:941
20.Kowalczyk KamilLeszno51:971

 

1000 m

MiejsceNazwisko ImięSzkołaCzasPunkty
1.Sędrowski JakubChorzele2:55,898
2.Grabowski Kacper Chorzele3:07,626
3.Bednarski DawidPrzasnysz3:08,835
4.Danielski BartoszZaręby3:16,034
5.Krawczyk PatrykJednorożec3:16,703
6.Szczęsny KacperNowa Krępa3:18,342
7.Dygnos KamilChorzele3:20,841
8.Załęski SzymonJednorożec3:23,061
9.Merchel AdrianPrzasnysz3:23,241
10.Pietrzak BartoszJednorożec3:26,721
11.Janowski JakubKrzynowłoga3:34,971
12.Łyszkowski AdamBogate3:35,151
13.Czaplicki KamilZaręby3:35,491
14.Strachowski JakubBogate3:39,131
15.Kukliński KamilKrzynowłoga3:47,161
16.Czarzasty MateuszKrzynowłoga4:16,291
17.Grabowski MateuszLeszno5:35,271
18.Nowotka TomaszPrzasnysz3:22,59PK
19.Rapacki KrystianChorzele3:31,29PK

 Skok w dal

MiejsceNazwisko ImięSzkołaWynik Punkty
1.Lewicki BartoszPrzasnysz5, 208
2.Strzeszewski DominikPrzasnysz4,976
3.Zakrzewski DamianChorzele4,875
4.Nalewański NorbrtBogte4,844
5.Furman MaciejNowa Krępa4,803
6.Sito DawidJednorożec4,792
7.Lipka KacperJednorożec4,781
8.Ptak SzymonJednorożec4,751
9.Jeliński HubertPrzasnysz4,691
10.Domżalski KacperChorzele4,49 (4,24)1
11.Kimona AdrianKrzynowłoga4,49 (4,11)1
12.Olber SzymonZaręby4,371
13.Danelski JakubChorzele4,341
14.Kołakowski PiotrKrzynowłoga4,331
15.Kowalski DamianLeszno4,251
16.Sędrowski DamianZaręby3,961
17.Kawiecki KacperKrzynowłoga3,751
18.Kalinowski DanielBogate3,741
19.Modelski WawrzyniecLeszno3,351
20.Stankiewicz ŁukaszLeszno3,001

 

Pchnięcie kulą

MiejsceNazwisko ImięSzkołaWynik Punkty
1.Stolarczyk Daniel Nowa Krępa10,508
2.Orzoł BartoszJednorożec9,956
3.Samsel PawełChorzele9,855
4.Gruszkowski MateuszBogate9,834
5.Rosiński GabrielZaręby9,053
6.Abramczyk AdrianJednorożec8,992
7.Jaguszewski DamianChorzele8,861
8.Pietrzak KacperJednorożec8,681
9.Lipka MarekZaręby8,481
10.Oleksik PiotrChorzele8,251
11.Sitarski AndrzejPrzasnysz7,971
12.Kołakowski RadekPrzasnysz7,831
13.Roman PawełKrzynowłoga7,611
14.Roman WiktorKrzynowłoga7,301
15.Nosarzewski MarcinNowa Krępa6,981
16.Bruździak MikołajKrzynowłoga6,961
17.Rydzewski BartoszLeszno6,661
18.Walterski JakubLeszno5,421

 

Skok wzwyż

MiejsceNazwisko ImięSzkołaWynik Punkty
1.Moszczyński SebastianChorzele1758
2.Zakrzewski DamianChorzele1656
3.Sędrowski DamianChorzele1605
4.Lipka KacperJednorożec1454
5.Ścibek PatrykJednorożec1303
6.Roczeń JakubJednorożec1302

 

Sztafeta 4×100 m

MiejsceSzkołaCzasPunkty
1.Chorzele50,348
2.Przasnysz51,126
3.Jednorożec51,935
4.Zaręby53,674
5.Krzynowłoga54,003
6.Bogate54,252
7.Leszno57,981

Podsumowanie klas I-II

1003001000DalKulaWzwyż4×100SumaMiejsce
Chorzele129157719877I
Jednorożec9125499553II
Przasnysz786152644III
Zaręby2524417V
Bogate14154217V
Krzynowłoga63333321IV
Nowa Krępa1123916VII
Leszno23132112VIII

 

Klasyfikacja końcowa klas I i II :

1.Chorzele                           15 pkt.

2.Jednorożec                      13 pkt.

3.Przasnysz                         11 pkt.

4.Krzynowłoga Mała       9 pkt.

5.Zaręby                              7 pkt.

5.Bogate                              5 pkt.

7.Nowa Krepa                    3 pkt.

8.Leszno                              3 pkt.

 

Wyniki końcowe LA chłopcy

SzkołaKlasy I – IIKlasy IIISumaMiejscePunkty do klasyfikacji
Chorzele151530I15
Jednorożec131326II13
Przasnysz111122III11
Krzynowłoga Mała9918IV9
Zaręby6713V7
Bogate639VI5
Nowa Krępa336VII3
Leszno336VII3
Czernice Borowe55IX3

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments