Wyniki LA dziewczęta klasy III

100m Keliminacje
1DługoszMagdalena2001PG Przasnysz15,82F
2BrejlakZuzanna2001PG Przasnysz15,95F
3GazdaMagdalena2001PG Krzynowłoga Mała16,631 pkt
4ModzelWiktoria2001PG Chorzele17,291 pkt
5DzieżykWiktoria2001PG Chorzele16,961 pkt
6ZapadkaWiktoria2001ZS Zaręby14,27F
7KrajewskaKinga2001PG Jednorożec14,41F
8ZalewskaDominika2001PG Jednorożec15,55F
9GadomskaPatrycja2001PG Jednorożec16,59F
100m KFinał
1ZapadkaWiktoria2001ZS Zaręby14,188 pkt
2KrajewskaKinga2001PG Jednorożec14,696 pkt
3ZalewswkaDominika2001PG Jednorożec15,115 pkt
4DługoszMagdalena2001PG Przasnysz15,464 pkt
5GadomskaPatrycja2001PG Jednorożec15,713 pkt
6BrejlakZuzanna2001PG Przasnysz16,052 pkt
Punktacja drużynowa 100m
1PG Jednorożec14 pkt
2ZS Zaręby8 pkt
3PG Przasnysz6 pkt
4PG Chorzele2 pkt
5PG Krzynowłoga Mała1 pkt
200m K
1SiendaAleksandra2001PG Jednorożec29,838 pkt
2AntosiakPaulina2001ZS Zaręby30,316 pkt
3ZalewskaAngelika2001PG Chorzele31,015 pkt
4OpalachAngelika2001PG Jednorożec31,334 pkt
5SzewczykMartyna2001ZS Zaręby31,573 pkt
6SzymaniakPatrycja2001PG Jednorożec31,962 pkt
7SobolewskaOlga2001PG Krępa Nowa33,861 pkt
8WilkowskaKornelia2001PG Chorzele34,991 pkt
9MaruszewskaEwa2001PG Przasnysz35,061 pkt
10OpalachMartyna2001PG Krzynowłoga Mała35,281 pkt
11AmendaWiktoria2001PG Przasnysz35,311 pkt
12SiedleckaEwa2001PG Przasnysz35,641 pkt
13GoliaszewskaPatrycja2001PG Krępa Nowa36,331 pkt
14KawieckaWeronika2001PG Krzynowłoga Mała36,531 pkt
15ĆwiekNatalia2001PG Chorzele38,41 pkt
Punktacja drużynowa 200m
1PG Jednorożec14 pkt
2ZS Zaręby9 pkt
3PG Chorzele7 pkt
4PG Przasnysz3 pkt
5PG Krępa Nowa2 pkt
5PG Krzynowłoga Mała2 pkt
400m K
1KossakowskaKlaudia2001PG Jednorożec1,07.258 pkt
2MerchelAnna2001PG Jednorożec1,18.276 pkt
3RzewnickaMarta2001PG Przasnysz1,18.555 pkt
4GutNatalia2001ZS Zaręby1,21.304 pkt
5GnatkowskaAleksandra2001PG Jednorożec1,24.043 pkt
6PszczółkowskaWiktoria2001PG Przasnysz1,25.972 pkt
7BiernackaMagdalena2001PG Chorzele1,29.811 pkt
8MarchewkaKinga2001PG Przasnysz1,30.101 pkt
9RogalskaNatalia2001PG Chorzele1,42.791 pkt
Punktacja drużynowa 400m
1PG Jednorożec17 pkt
2PG Przasnysz8 pkt
3ZS Zaręby4 pkt
4PG Chorzele2 pkt
800m K
1SzlachetkaRóża2001ZS Zaręby2,51.958 pkt
2GadomskaAnna2001PG Chorzele3,04.266 pkt
3WojciechowskaOliwia2001PG Chorzele3,05.575 pkt
4PiotrowskaMałgorzata2001PG Przasnysz3,07.464 pkt
5PtakŻaneta2001PG Jednorożec3,15.743 pkt
6SitoWeronika2001PG Jednorożec3,15.742 pkt
7SędrowskaZuzanna2001PG Jednorożec3,22.321 pkt
8ChachulskaKinga2001PG Przasnysz3,56.051 pkt
9RzeplińskaJulia2001PG Przasnysz4,12.961 pkt
Punktacja drużynowa 800m
1PG Chorzele11 pkt
2ZS Zaręby8 pkt
3PG Jednorożec6 pkt
3PG Przasnysz6 pkt
Kula K
1StolarczykJulia2001ZS Zaręby9,608 pkt
2MatusiakWiktoria2001ZS Bogate8,836 pkt
3DworniczakOlga2001PG Jednorożec8,655 pkt
4KacprzykAleksandra2001ZS Zaręby8,554 pkt
5DanielskaMalwina2001ZS Zaręby8,133 pkt
6BorkowskaEwelina2001PG Jednorożec7,932 pkt
7ObojskaKamila2001PG Przasnysz7,901 pkt
8BystrekMarlena2001PG Jednorożec7,571 pkt
9MosakowskaNatalia2001PG Nowa Krępa6,651 pkt
10BagińskaEwa2001PG Krzynowłoga Mała6,451 pkt
11KowalskaKatarzyna2001PG Przasnysz6,451 pkt
12RadomskaAleksandra2001PG Chorzele6,301 pkt
13GadomskaAngelika2001PG Krzynowłoga Mała6,301 pkt
14NasiadkaKarolina2001PG Chorzele5,971 pkt
15KwiatkowskaKatarzyna2001PG Przasnysz5,661 pkt
16SiejkaSandra2001PG Chorzele5,241 pkt
Punktacja drużynowa kula K
1ZS Zaręby15 pkt
2PG Jednorożec8 pkt
3ZS Bogate6 pkt
4PG Przasnysz3 pkt
4PG Chorzele3 pkt
6PG Krzynowłoga Mała2 pkt
7PG Nowa Krępa1 pkt
Dal K
1KossakowskaIzabela2001ZS Zaręby4,148 pkt
2ŁączyńskaPatrycja2001PG Krzynowłoga Mała4,006 pkt
3ŻołnowskaNatalia2001PG Przasnysz3,805 pkt
4OlberMaja2001PG Chorzele3,734 pkt
5ŚlubowskaMartyna2001PG Krzynowłoga Mała3,653 pkt
6CichowskaAlicja2001PG Krzynowłoga Mała3,642 pkt
7PiórkowskaWiktoria2001PG Chorzele3,521 pkt
8GoliaszewskaPatrycja2001PG Nowa Krępa3,481 pkt
9BoberBeata2001PG Przasnysz3,371 pkt
10WięcekKamila2001PG Jednorożec3,311 pkt
11NiestępskaAdrianna2001PG Przasnysz3,281 pkt
12KossakowskaŻaneta2001PG Jednorożec3,121 pkt
13NizielskaAleksandra2001PG Jednorożec2,971 pkt
14SiedleckaWeronika2001PG Chorzele2,181 pkt
Punktacja drużynowa dal K
1ZS Zaręby8 pkt
1PG Krzynowłoga Mała8 pkt
3PG Przasnysz7 pkt
4PG Chorzele6 pkt
5PG Jednorożec3 pkt
6PG Nowa Krępa1 pkt
skok wzwyż K
1ZalewskaAngelika2001PG Chorzele1,438 pkt
2RadomskaAleksandra2001PG Chorzele1,306 pkt
3SzlachetkaRóża2001ZS Zaręby1,305 pkt
4SzewczykMartyna2001ZS Zaręby1,254 pkt
5SitoWeronika2001PG Jednorożec1,253 pkt
6KossakowskaŻaneta2001PG Jednorożec1,202 pkt
7WięcekKamila2001PG Jednorożec1,151 pkt
Punktacja drużynowa wzwyż K
1PG Chorzele14 pkt
2ZS Zaręby9 pkt
3PG Jednorożec6 pkt
4×100 K
1PG Jednorożec56,338 pkt
2ZS Zaręby1,016 pkt
3PG Krzynowłoga Mała1,025 pkt
4PG Przasnysz1,024 pkt
5PG Chorzele1,043 pkt
olimpijska K
1ZS Zaręby4,47.858 pkt
2PG Jednorożec4,58.706 pkt
3PG Chorzele5,06.065 pkt
4PG Krzynowłoga Mała5,18.934 pkt
Łączna punktacja drużynowa dziewcząt klasy III
Gimnazjum100m200m400m800mkuladalwzwyż4×100olimpijskasumamiejscepunkty
Jednorożec14141768368682I15
Zaręby894815896875II13
Chorzele2721136143553III11
Przasnysz63863704037IV10
Krzynowłoga Mała12002805422V7
Bogate0000600006VI5
Nowa Krępa0200110004VII3
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments