Wyniki LA dziewczęta klasy III

100m K eliminacje
1 Długosz Magdalena 2001 PG Przasnysz 15,82 F
2 Brejlak Zuzanna 2001 PG Przasnysz 15,95 F
3 Gazda Magdalena 2001 PG Krzynowłoga Mała 16,63 1 pkt
4 Modzel Wiktoria 2001 PG Chorzele 17,29 1 pkt
5 Dzieżyk Wiktoria 2001 PG Chorzele 16,96 1 pkt
6 Zapadka Wiktoria 2001 ZS Zaręby 14,27 F
7 Krajewska Kinga 2001 PG Jednorożec 14,41 F
8 Zalewska Dominika 2001 PG Jednorożec 15,55 F
9 Gadomska Patrycja 2001 PG Jednorożec 16,59 F
100m K Finał
1 Zapadka Wiktoria 2001 ZS Zaręby 14,18 8 pkt
2 Krajewska Kinga 2001 PG Jednorożec 14,69 6 pkt
3 Zalewswka Dominika 2001 PG Jednorożec 15,11 5 pkt
4 Długosz Magdalena 2001 PG Przasnysz 15,46 4 pkt
5 Gadomska Patrycja 2001 PG Jednorożec 15,71 3 pkt
6 Brejlak Zuzanna 2001 PG Przasnysz 16,05 2 pkt
Punktacja drużynowa 100m
1 PG Jednorożec 14 pkt
2 ZS Zaręby 8 pkt
3 PG Przasnysz 6 pkt
4 PG Chorzele 2 pkt
5 PG Krzynowłoga Mała 1 pkt
200m K
1 Sienda Aleksandra 2001 PG Jednorożec 29,83 8 pkt
2 Antosiak Paulina 2001 ZS Zaręby 30,31 6 pkt
3 Zalewska Angelika 2001 PG Chorzele 31,01 5 pkt
4 Opalach Angelika 2001 PG Jednorożec 31,33 4 pkt
5 Szewczyk Martyna 2001 ZS Zaręby 31,57 3 pkt
6 Szymaniak Patrycja 2001 PG Jednorożec 31,96 2 pkt
7 Sobolewska Olga 2001 PG Krępa Nowa 33,86 1 pkt
8 Wilkowska Kornelia 2001 PG Chorzele 34,99 1 pkt
9 Maruszewska Ewa 2001 PG Przasnysz 35,06 1 pkt
10 Opalach Martyna 2001 PG Krzynowłoga Mała 35,28 1 pkt
11 Amenda Wiktoria 2001 PG Przasnysz 35,31 1 pkt
12 Siedlecka Ewa 2001 PG Przasnysz 35,64 1 pkt
13 Goliaszewska Patrycja 2001 PG Krępa Nowa 36,33 1 pkt
14 Kawiecka Weronika 2001 PG Krzynowłoga Mała 36,53 1 pkt
15 Ćwiek Natalia 2001 PG Chorzele 38,4 1 pkt
Punktacja drużynowa 200m
1 PG Jednorożec 14 pkt
2 ZS Zaręby 9 pkt
3 PG Chorzele 7 pkt
4 PG Przasnysz 3 pkt
5 PG Krępa Nowa 2 pkt
5 PG Krzynowłoga Mała 2 pkt
400m K
1 Kossakowska Klaudia 2001 PG Jednorożec 1,07.25 8 pkt
2 Merchel Anna 2001 PG Jednorożec 1,18.27 6 pkt
3 Rzewnicka Marta 2001 PG Przasnysz 1,18.55 5 pkt
4 Gut Natalia 2001 ZS Zaręby 1,21.30 4 pkt
5 Gnatkowska Aleksandra 2001 PG Jednorożec 1,24.04 3 pkt
6 Pszczółkowska Wiktoria 2001 PG Przasnysz 1,25.97 2 pkt
7 Biernacka Magdalena 2001 PG Chorzele 1,29.81 1 pkt
8 Marchewka Kinga 2001 PG Przasnysz 1,30.10 1 pkt
9 Rogalska Natalia 2001 PG Chorzele 1,42.79 1 pkt
Punktacja drużynowa 400m
1 PG Jednorożec 17 pkt
2 PG Przasnysz 8 pkt
3 ZS Zaręby 4 pkt
4 PG Chorzele 2 pkt
800m K
1 Szlachetka Róża 2001 ZS Zaręby 2,51.95 8 pkt
2 Gadomska Anna 2001 PG Chorzele 3,04.26 6 pkt
3 Wojciechowska Oliwia 2001 PG Chorzele 3,05.57 5 pkt
4 Piotrowska Małgorzata 2001 PG Przasnysz 3,07.46 4 pkt
5 Ptak Żaneta 2001 PG Jednorożec 3,15.74 3 pkt
6 Sito Weronika 2001 PG Jednorożec 3,15.74 2 pkt
7 Sędrowska Zuzanna 2001 PG Jednorożec 3,22.32 1 pkt
8 Chachulska Kinga 2001 PG Przasnysz 3,56.05 1 pkt
9 Rzeplińska Julia 2001 PG Przasnysz 4,12.96 1 pkt
Punktacja drużynowa 800m
1 PG Chorzele 11 pkt
2 ZS Zaręby 8 pkt
3 PG Jednorożec 6 pkt
3 PG Przasnysz 6 pkt
Kula K
1 Stolarczyk Julia 2001 ZS Zaręby 9,60 8 pkt
2 Matusiak Wiktoria 2001 ZS Bogate 8,83 6 pkt
3 Dworniczak Olga 2001 PG Jednorożec 8,65 5 pkt
4 Kacprzyk Aleksandra 2001 ZS Zaręby 8,55 4 pkt
5 Danielska Malwina 2001 ZS Zaręby 8,13 3 pkt
6 Borkowska Ewelina 2001 PG Jednorożec 7,93 2 pkt
7 Obojska Kamila 2001 PG Przasnysz 7,90 1 pkt
8 Bystrek Marlena 2001 PG Jednorożec 7,57 1 pkt
9 Mosakowska Natalia 2001 PG Nowa Krępa 6,65 1 pkt
10 Bagińska Ewa 2001 PG Krzynowłoga Mała 6,45 1 pkt
11 Kowalska Katarzyna 2001 PG Przasnysz 6,45 1 pkt
12 Radomska Aleksandra 2001 PG Chorzele 6,30 1 pkt
13 Gadomska Angelika 2001 PG Krzynowłoga Mała 6,30 1 pkt
14 Nasiadka Karolina 2001 PG Chorzele 5,97 1 pkt
15 Kwiatkowska Katarzyna 2001 PG Przasnysz 5,66 1 pkt
16 Siejka Sandra 2001 PG Chorzele 5,24 1 pkt
Punktacja drużynowa kula K
1 ZS Zaręby 15 pkt
2 PG Jednorożec 8 pkt
3 ZS Bogate 6 pkt
4 PG Przasnysz 3 pkt
4 PG Chorzele 3 pkt
6 PG Krzynowłoga Mała 2 pkt
7 PG Nowa Krępa 1 pkt
Dal K
1 Kossakowska Izabela 2001 ZS Zaręby 4,14 8 pkt
2 Łączyńska Patrycja 2001 PG Krzynowłoga Mała 4,00 6 pkt
3 Żołnowska Natalia 2001 PG Przasnysz 3,80 5 pkt
4 Olber Maja 2001 PG Chorzele 3,73 4 pkt
5 Ślubowska Martyna 2001 PG Krzynowłoga Mała 3,65 3 pkt
6 Cichowska Alicja 2001 PG Krzynowłoga Mała 3,64 2 pkt
7 Piórkowska Wiktoria 2001 PG Chorzele 3,52 1 pkt
8 Goliaszewska Patrycja 2001 PG Nowa Krępa 3,48 1 pkt
9 Bober Beata 2001 PG Przasnysz 3,37 1 pkt
10 Więcek Kamila 2001 PG Jednorożec 3,31 1 pkt
11 Niestępska Adrianna 2001 PG Przasnysz 3,28 1 pkt
12 Kossakowska Żaneta 2001 PG Jednorożec 3,12 1 pkt
13 Nizielska Aleksandra 2001 PG Jednorożec 2,97 1 pkt
14 Siedlecka Weronika 2001 PG Chorzele 2,18 1 pkt
Punktacja drużynowa dal K
1 ZS Zaręby 8 pkt
1 PG Krzynowłoga Mała 8 pkt
3 PG Przasnysz 7 pkt
4 PG Chorzele 6 pkt
5 PG Jednorożec 3 pkt
6 PG Nowa Krępa 1 pkt
skok wzwyż K
1 Zalewska Angelika 2001 PG Chorzele 1,43 8 pkt
2 Radomska Aleksandra 2001 PG Chorzele 1,30 6 pkt
3 Szlachetka Róża 2001 ZS Zaręby 1,30 5 pkt
4 Szewczyk Martyna 2001 ZS Zaręby 1,25 4 pkt
5 Sito Weronika 2001 PG Jednorożec 1,25 3 pkt
6 Kossakowska Żaneta 2001 PG Jednorożec 1,20 2 pkt
7 Więcek Kamila 2001 PG Jednorożec 1,15 1 pkt
Punktacja drużynowa wzwyż K
1 PG Chorzele 14 pkt
2 ZS Zaręby 9 pkt
3 PG Jednorożec 6 pkt
4×100 K
1 PG Jednorożec 56,33 8 pkt
2 ZS Zaręby 1,01 6 pkt
3 PG Krzynowłoga Mała 1,02 5 pkt
4 PG Przasnysz 1,02 4 pkt
5 PG Chorzele 1,04 3 pkt
olimpijska K
1 ZS Zaręby 4,47.85 8 pkt
2 PG Jednorożec 4,58.70 6 pkt
3 PG Chorzele 5,06.06 5 pkt
4 PG Krzynowłoga Mała 5,18.93 4 pkt
Łączna punktacja drużynowa dziewcząt klasy III
Gimnazjum 100m 200m 400m 800m kula dal wzwyż 4×100 olimpijska suma miejsce punkty
Jednorożec 14 14 17 6 8 3 6 8 6 82 I 15
Zaręby 8 9 4 8 15 8 9 6 8 75 II 13
Chorzele 2 7 2 11 3 6 14 3 5 53 III 11
Przasnysz 6 3 8 6 3 7 0 4 0 37 IV 10
Krzynowłoga Mała 1 2 0 0 2 8 0 5 4 22 V 7
Bogate 0 0 0 0 6 0 0 0 0 6 VI 5
Nowa Krępa 0 2 0 0 1 1 0 0 0 4 VII 3

Sprawdź również

MKS Przasnysz: Wygrana rocznika 2008/2009 z KS Wesoła

22 sierpnia drużyna MKS Przasnysz 2008/2009 prowadzona przez trenera Michała Pragacza rozegrała mecz towarzyski z …