Wyłoniono dyrektora Szkoły Muzycznej I Stopnia w Przasnyszu.

Przasnyskie starostwo ogłosiło konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Muzycznej I Stopnia w Przasnyszu. Znamy wynik postępowania konkursowego, zgodnie z którym dyrektorem placówki przez najbliższe pięć lat będzie dotychczasowy dyrektor Artur Żuchowski, co wielu ucieszy.

 

Artur Żuchowski był społecznym pełnomocnikiem na rzecz powstania szkoły muzycznej w Przasnyszu, w 2015 r. był pełniącym obowiązki dyrektora szkoły, zaś od 2016 r. pełnoprawnym dyrektorem tej placówki. Artur Żuchowski, to również wszechstronnie wykształcony kompozytor, dyrygent i muzyk — instrumentalista, urodzony w Mławie. Ukończył  Akademię Muzyczną w Łodzi w zakresie kompozycji, dyrygentury  i  muzyki elektronicznej, a także Podyplomowe Studia Kompozycji. W latach 2014-2015 działał na rzecz utworzenia Szkoły Muzycznej I stopnia w Przasnyszu i do chwili obecnej jest jej pierwszym i obecnym dyrektorem.

 

– Uprzejmie informujemy, że dyrektorem Szkoły Muzycznej I Stopnia w Przasnyszu na kolejne 5 lat (od 1 września 2020 roku do 31 sierpnia 2025 roku) został Pan Artur Żuchowski. Jednocześnie informujemy, że dokumenty rekrutacyjne złożyły dwie osoby, jednak do konkursu został dopuszczony tylko Pan Artur Żuchowski, ponieważ drugi kandydat nie spełnił wymogów formalnych – poinformowało przasnyskie starostwo.

 

M. Jabłońska


 

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Vic
Vic
6 miesięcy temu

Czekamy na salę koncertową, bez której szkoła muzyczna przypomina bardziej jakieś ognisko muzyczne.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
6 miesięcy temu
odpowiada  Vic

Zawsze będzie można zagrać za lodowisku, nieprawdaż? Bo sali koncertowej to się raczej nie doczekacie.