Wydajemy własną książkę

Biblioteka Pedagogiczna w Przasnyszu zaprasza uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu przasnyskiego do udziału w I PRZASNYSKIEJ EDYCJI KONKURSU „Wydajemy własną książkę”.  Głównym celem konkursu jest pobudzanie wyobraźni dzieci i młodzieży oraz zachęcanie do podejmowania prób samodzielnej twórczości literackiej, ilustratorskiej i edytorskiej.

Książki nagrodzone w konkursie zostaną zdeponowane w unikatowej Bibliotece Białych Kruków.

Szczegółowe informacje, regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie internetowej biblioteki www.bpprzasnysz.pl.

Konkurs odbywa się już od 1993 roku, jest organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury „MURANÓW” im. C. K. Norwida, Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. Komisji Edukacji Narodowej w Warszawie oraz Wolskie Centrum Kultury. Jego pomysłodawcą jest Robert Miszczuk – nauczyciel bibliotekarz z PBW w Warszawie. Dzięki Jego uprzejmości w naszej wypożyczalni gości wystawa książek – Białych Kruków – laureatów warszawskich edycji konkursu. Zapraszamy do zwiedzania wystawy oraz do udziału w konkursie – nagrody czekają!

Młody Twórco – nie pisz do szuflady, uruchom wyobraźnię, stwórz niepowtarzalne dzieło, zaproś do wspólnej zabawy Mamę i Tatę, wygraj nagrody!

Luiza Dawidziuk

Biblioteka Pedagogiczna w Przasnyszu


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments