Wtorkowe interwencje – pijani mieszkańcy powiatu przasnyskiego

Policyjny bilans wtorkowych interwencji z nietrzeźwymi.

Skrajną nieodpowiedzialnością  wykazała się nietrzeźwa kobieta mieszkanka Chorzel, która opiekowała się dwójką małoletnich dzieci (7lat  i 2,5 roku)  konkubenta. Badanie wykazało, że miała 2,46 promila alkoholu w organizmie. Dziećmi zaopiekował się ojciec.

Kolejna zatrzymana to nietrzeźwa 24 latka, mieszkanka Przasnysza kierująca bmw, która  swoim zachowaniem utrudniała wykonywanie czynności służbowych funkcjonariuszom. Od kobiety pobrano krew do badań i  zatrzymano do wyjaśnienia i wytrzeźwienia .

Wczoraj  również policjanci zatrzymali do kontroli drogowej Skodę Felicję, którą kierował 82 letni nietrzeźwy mieszkaniec powiatu przasnyskiego. Mężczyzna nie był w stanie poddać się badaniu alkometrem , dlatego  od mężczyzny pobrano krew do badań.

Podobne zatrzymanie miało miejsce na ul. Piłsudskiego w Przasnyszu gdzie funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę, który miał 2,3 promila alkoholu w organizmie.

Na ul. Rynek w Przasnyszu nietrzeźwy mieszkaniec Myszyńca krzyczał i kopał w drzwi zamkniętego sklepu. Został ukarany mandatem w wysokości 500 zł.

 

 

KPP Przasnysz

E.Ś


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments