Wręczenie stypendiów prezesa Rady Ministrów

LICZYMY, ŻE KIEDYŚ BĘDZIECIE PRAWDZIWĄ ELITĄ, KTÓRA SWOJĄ PRACĘ I PONADPRZECIĘTNE ZDOLNOŚCI PODARUJE POLSCE. POKŁADAMY W WAS WIELKIE NADZIEJE.

– mówił starosta przasnyski Zenon Szczepankowski do uczniów szkół średnich z całej ostrołęckiej delegatury, otrzymujących w Przasnyszu stypendia premiera.

W roku 2017 uroczystość przekazania stypendiów premiera dla najlepszych uczniów ostrołęckiej delegatury Kuratorium Oświaty w Warszawie została zorganizowana w Zespole Szkół Powiatowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Przasnyszu.

Jak podkreślał obecny na uroczystości wicekurator mazowiecki Andrzej Sosnowski warto było przyjechać do powiatu przasnyskiego w tak ważnym momencie, gdyż funkcjonują tu szkoły, które mają wybitne osiągnięcia, a samorząd powiatowy dołożył wszelkich starań dla zapewnienia znakomitych warunków do nauki.

Dokonania ZSP w Przasnyszu przedstawił krótko dyr. Andrzej Brocki. Szkoła zaprezentowała też ambitny program artystyczny okraszony koncertem wokalnym, saksofonowym i akordeonowym poprowadzonym przez pana Tomasza Wójcika.

Życzenia najlepszym uczniom i nauczycielom złożył też w imieniu wojewody mazowieckiego Krzysztof Bieńkowski, kierownik delegatury ciechanowskiej.

Dyrektor Michał Giers z KO w Ostrołęce oprócz gratulacji dla uczniów i nauczycieli podziękował staroście przasnyskiemu Zenonowi Szczepankowskiemu oraz dyrektorowi ZSP w Przasnyszu Andrzejowi Brockiemu za przygotowanie podniosłej uroczystości.

Po uroczystości uczniowie klas kucharskich zaprosili swoich gości na degustację wybornych potraw.

NAGRODZENI UCZNIOWIE:

Powiat przasnyski

Stepnowska Julia – Liceum Ogólnokształcące w Przasnyszu
Kawiecka Patrycja – Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Powiatowych w Przasnyszu
Goś Weronika – Technikum w Zespole Szkół Powiatowych w Przasnyszu (odebrała dyplom od PRM)
Wilga Dominika Maria – Liceum Ogólnokształcące w Jednorożcu
Łachacz Aleksandra – Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Przasnyszu
Piotrowski Szymon Eugeniusz – Technikum w Przasnyszu
Brodzik Andrzej – Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Powiatowych w Chorzelach

Ostrołęka

Gawrych Kinga – I Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce
Daniszewski Hubert – II Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
Kołakowski Kamil – III Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 5 w Ostrołęce
Krzyżak Natalia – Liceum Klasycznego w Ostrołęce
Pieńkosz Wioleta – II Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
Ogonowski Sebastian – Technikum nr 1 w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce Wronowska Sylwia – Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce Michalak Agata – V Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Zawodowych nr 3 w Ostrołęce
Dobkowska Milena – Technikum nr 3 w Zespole Szkół Zawodowych nr 3 w Ostrołęce Świderek Martyna – Technikum nr 4 w Zespole Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce

Powiat ostrołęcki

Kozłowska Karolina – Technikum w Zespole Szkół Powiatowych w Łysych
Ambroziak Marta – Technikum w Zespole Szkół Powiatowych w Baranowie Sokołowska Małgorzata Krystyna – Technikum w Zespole Szkół Powiatowych w Czerwinie
Skierkowska Jolanta – Technikum w Zespole Szkół Powiatowych w Goworowie
Szabłowska Paulina – Technikum w Zespole Szkół Powiatowych w Troszynie
Makowiecki Michał – Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Powiatowych w Myszyńcu Zyśk Ewelina – Technikum w Zespole Szkół Powiatowych w Myszyńcu
Kozon Kamil – Technikum w Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle
Jędrzejczyk Dominika – Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle

Powiat makowski

Niesłuchowska Zuzanna – Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół w Makowie Mazowieckim Pieńkowski Piotr – Technikum w Zespole Szkół w Makowie Mazowieckim Wielgolewska Małgorzata – Liceum Ogólnokształcące nr I w Makowie Mazowieckim
Dudek Małgorzata – Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół w Krasnosielcu
Pietraczyk Aleksandra – Technikum w Zespole Szkół w Różanie
Słowikowska Ilona – Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół w Różanie

Powiat ostrowski

Jary Bartosz – Liceum Ogólnokształcące w Ostrowi Mazowieckiej
Jasińska Karolina – I Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej
Grabowski Piotr – Technikum nr 1 w Zespole Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej
Pawłowski Damian – Technikum nr 2 w Zespole Szkół nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej Rowińska Magdalena – II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej
Jurkiewicz Dominik – Technikum w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Lubiejewie
Stańska Żaneta – Technikum w Zespole Szkół w Małkini Górnej

Powiat wyszkowski

Archacka Natalia – Technikum w Zespole Szkół nr 3 w Wyszkowie
Ambroziak Wiktoria Anna – II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 3 w Wyszkowie Dyga Wioletta – IV Liceum Ogólnokształcące w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego Centrum Kształcenia w Wyszkowie
Dudek Anna Patrycja – Technikum Poligraficzno–Usługowe w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego Centrum Kształcenia w Wyszkowie
Domalewska Sylwia – II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 1 w Wyszkowie Branicka Magdalena Anna – Technikum nr 1 w Zespole Szkół nr 1 w Wyszkowie
Czarnecki Krzysztof Tomasz – Technikum w Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” w Wyszkowie
Rejnuś Błażej – III Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” w Wyszkowie
Szurawski Błażej – I Liceum Ogólnokształcące w Wyszkowie

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora
Wydziału Rozwoju Gospodarczego,
Rynku Pracy, Promocji,
Rolnictwa i Ochrony Środowiska

Sprawdź również

AMK Rzemieślnik dziękuje za pomoc w zorganizowaniu Motomikołajów 2017 w Przasnyszu!

Mikołaj, który podczas imprezy MOTOMIKOŁAJE 2017 odwiedził dzieci na Przasnyskim Rynku wyruszył dalej w drogę, …

error: ZAKAZ KOPIOWANIA!!!!