Wójt Grażyna Wróblewska zadowolona z przebiegu II Otwarcia Sezonu Motocyklowego w Przasnyszu

Motocykliści mile widziani

Niedawne Otwarcie Sezonu Motocyklowego, które odbywało się pod honorowym patronatem Wójt Grażyny Wróblewskiej, jest dobrym przykładem tego, jak władze samorządowe mogą owocnie współpracować z obywatelami, pasjonatami i zorganizowanymi grupami społecznymi.

Uroczysta inauguracja sezonu motocyklowego, która odbyła się 27 kwietnia, miała dwa oblicza. Pierwsze z nich mogli obejrzeć mieszkańcy samego Przasnysza, gdy motocykliści zorganizowali efektowny przejazd głównymi ulicami miasta. Ale jeszcze ciekawiej było podczas spotkania, które zorganizowano już na terenie gminy Przasnysz. Tereny rekreacyjne wokół zalewu w Karwaczu okazały się idealnym miejscem na spotkanie miłośników ryczących jednośladów. I temu właśnie spotkaniu patronowała pani wójt.

– Nie miałam wcześniej do czynienia z tak wieloma amatorami jazdy na motocyklach. To spotkanie jednak w stu procentach mnie do nich przekonało – komentuje niedawne spotkanie wójt Grażyna Wróblewska. – Ich zgranie, pozytywne nastawienie do życia i tego co robią było naprawdę godne podziwu. Z takimi grupami i osobami aż chce się współpracować. Dlatego każdą podobną inicjatywę przyjmę z otwartymi ramionami.

Wójt gminy Przasnysz objęła po raz pierwszy honorowym patronatem taką imprezę. Zapowiada jednak, że jeśli będzie taka wola z drugiej strony – na pewno nie po raz ostatni.

Dokładną fotorelację z otwarcia sezonu motocyklowego można znaleźć tutaj.


Urząd Gminy w Przasnyszu


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments