Wojewoda Mazowiecki zapowiada wizytę w Przasnyszu.

W piątek, 20 grudnia, w podwarszawskim Zagórzu odbyła się konferencja dotycząca ewolucji i roli samorządu terytorialnego w Polsce. Gościem specjalnym był Konstanty Radziwiłł, wojewoda mazowiecki. W konferencji wziął także udział Krzysztof Bieńkowski, starosta przasnyski.

Starosta zaprosił wojewodę do odwiedzenia powiatu przasnyskiego i wspólnego otwarcia pracowni rezonansu magnetycznego. Wojewoda przyjął zaproszenie i przyjedzie do Przasnysza już w styczniu 2020 roku.

Podczas konferencji omówiono nowe wyzwania w planowaniu rozwoju jednostek samorządu terytorialnego, a także możliwości współpracy. W konferencji uczestniczyli wójtowie, burmistrzowie, prezydenci i starostowie z województwa mazowieckiego. Spotkanie zorganizowano w ramach projektu pn. ,,Partycypacyjny raport o stanie gminy” sfinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Źródło Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
11 miesięcy temu

Na drugim zdjęciu koledzy patrzą na naszego starostę jak na wioskowego głupka.
Dorosly chłop, a zachowuje się jak nastolatka w Mielnie. Wszędzie tylko fotki. Zapomni kiedyś aparatu to wpadnie w depresję.

janek
janek
odpowiada  Marek
11 miesięcy temu

chłopie idż się leczyć dopóki nie jest za pużno i życzę ci powrotu do zdrowia

Marek
Marek
odpowiada  janek
11 miesięcy temu

A nie mam chłopie racji? 200 metrów drogi otwierali, to w 8 osób przecinali wstęgę. 5 osób robiło zdjęcia, a obok troje miejscowych patrzyło i umierało ze śmiechu. Toż to komedia jest.

Gabix
Gabix
odpowiada  Marek
11 miesięcy temu

Srogie piguły Marku.

Marek
Marek
odpowiada  Gabix
11 miesięcy temu

Pisowski troll nigdy nie odniesie się merytorycznie do danej kwestii.
Pisowski troll obrazi, wyśmieje, okłamie.

Obserwator
Obserwator
odpowiada  Marek
11 miesięcy temu

Napij się w końcu bo gwiazdorzysz