Wojewoda Mazowiecki: Pod nadzorem znajdują się obecnie 2354 osoby. Kwarantanną lub izolacją objęto 27.

Wojewoda Mazowiecki i Mazowiecki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują, że zostały potwierdzone kolejne przypadki wystąpienia wirusa COVID-19 w Polsce. Dwa przypadki zachorowania zostały stwierdzone w województwie mazowieckim.

 

Pacjenci są hospitalizowani, a osoby, które miały z nimi kontakt są identyfikowane i obejmowane kwarantanną. W województwie mazowieckim pod obserwacją w szpitalach celem wykluczenia zachorowania na COVID-19 przebywa obecnie 27 osób. W województwie mazowieckim pod nadzorem epidemiologicznym służb sanitarnych znajduje się obecnie 2354 osoby. Kwarantanną lub izolacją objętych jest 27 osób – poinformował dziś Wojewoda Mazowiecki.

Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie pozostaje w stałym kontakcie ze wszystkimi instytucjami, służbami, inspekcjami oraz strażami mającymi związek z działaniami epidemiologicznym.

Jeśli w ciągu ostatnich 14 dni byłeś w rejonie występowania koronawirusa i miałeś kontakt z osobą chorą lub zakażoną koronawirusem SARS-CoV-2, to bezzwłocznie, telefonicznie powiadom stację sanitarno-epidemiologiczną.


 

Źródło Urząd Wojewódzki Warszawa
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments