Włamania i kradzieże na terenie Przasnysza i Chorzel.

Tylko w przeciągu pięciu ostatnich dni na terenie powiatu przasnyskiego doszło do 8 kradzieży i włamań. Policja przestrzega, że okres urlopowy jest również zielonym światłem dla złodziei. Wyjeżdżając z domu na urlop niekiedy warto ten fakt utrzymać w tajemnicy.

Poniżej lista zdarzeń do jakich doszło na naszym terenie w czasie zaledwie kilku dni.

02.08.2018r.

Godz. 07.00 – mieszkaniec Przasnysza powiadomił, że w nocy z 1 na 2 sierpnia br. nieznani sprawcy dokonali włamania do blaszanego garażu na działce budowlanej przy ul. Rolniczej w Przasnyszu skąd dokonali kradzieży mieszadła budowlanego o wartości 400 złotych oraz uszkodzenia metalowego garażu. Pokrzywdzony wartość strat powstałych w wyniku działania sprawców wycenił na kwotę 600 złotych.

Godz. 08.40 – mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że w miejscowości Bartniki gm. Przasnysz nieznani sprawcy dokonali włamania do nowo wybudowanego domu,  a następnie dokonali kradzieży dwóch wkrętarek marki Makita, odkurzacza marki Derda , koszulki i wiadra. Ponadto sprawcy zabrali z miejsca przestępstwa taczkę i halogeny elektryczne wraz z włącznikami. Zgłaszający ogólną wartość  strat wycenił na kwotę blisko 3 tyś. złotych.

Godz. 16.00 – pracownik Mili w Chorzelach na ul. Witosa zgłosił, że w dniu 1 sierpnia br. sprawca dokonał kradzieży artykułów spożywczych o wartości około 125 złotych.

Godz. 08.20 – mieszkanka pow. przasnyskiego zgłosiła, że w nocy z 30 na 31 lipca br. nieznany sprawca dokonał wybicia szyby w aptece w Przasnyszu na ul. Przechodniej.

29.07.2018r.

Godz. 21.30 – w miejscowości Pruskołęka, gm. Chorzele sprawca z niezamkniętych tam pojazdów marki Renault oraz Opel dokonał kradzieży pistoletu pianowego marki Grawera, dwóch wkrętarek i jednej wiertarki marki Makita o łącznej wartości około 4500 złotych.

27.07.2018r.

Godz. 08.50 –w Przasnyszu na ul. Sienkiewicza nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru marki Kross o wartości 2000 złotych.

Godz. 22.25 – w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej sprawca po uprzednim zbiciu szyby w oknie wszedł do niezamieszkałego domu skąd dokonał kradzieży dwóch radioodbiorników oraz chłodziarki marki Kujawiak o łącznej wartości około 1000 złotych.


red.

Źródło KPP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments