Wigilijne spotkanie z Sołtysami w Chorzelach

15 grudnia 2017 r. odbyło się wigilijne spotkanie burmistrz Beaty Szczepankowskiej z sołtysami z terenu gminy Chorzele oraz przewodniczącym samorządu mieszkańców Miasta Chorzele. Burmistrz podsumowała bieżący rok, informując o zrealizowanych inwestycjach w gminie Chorzele w 2017 r. oraz o zaplanowanych inwestycjach na 2018 r.

Beata Szczepankowska złożyła wszystkim zebranym życzenia świąteczne oraz podziękowała za aktywną pracę na rzecz lokalnej społeczności. Wszyscy zebrani tradycyjnie podzielili się opłatkiem oraz złożyli sobie świąteczne i noworoczne życzenia, a sołtysi zostali obdarowani spersonalizowanymi kalendarzami na 2018 r., które będą przypominały o uczestnictwie lokalnych społeczności w zaplanowanych wydarzeniach kulturalnych na 2018 r.

Spotkanie upłynęło w miłej, ciepłej i rodzinnej atmosferze, w którą wprowadził wszystkich uczestników spotkania, występ utalentowanej młodzieży: Julii Danelskiej, Natalii Tłoczkowskiej, Julity Grabowskiej, Patrycji Sendrowskiej, Zuzanny Olber, Jakuba Danelskiego, Julii Jaguszewskiej- współdziałającej z Ośrodkiem Upowszechniania Kultury w Chorzelach, pod opieką Zbigniewa Borowskiego i Bożeny Wdowińskiej. Burmistrz Beata Szczepankowska dziękuje wszystkim przybyłym sołtysom za wspólnie spędzony czas i jeszcze raz życzy wesołych Świąt.

Sprawdź również
Komentarze
Loading...