Wierni z przasnyskiej Fary pożegnali ks. Krzysztofa Cymermana. [FOTO]

W parafii św. Wojciecha w Przasnyszu nadszedł czas zmian. Po 4 latach odchodzi ks. mgr Krzysztof Cymerman, który został mianowany wikariuszem parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Płocku. Wczoraj wierni pożegnali księdza podczas uroczystej mszy świętej.

– Kochani! Wiele podziękowań dziś już padło. Pozwolę sobie na jeszcze jedne. Dziękuje wszystkim, z którymi tworzyłem oraz miałem kontakt przez media naszej parafii. Prowadząc i rozkręcając ten profil miałem kontakt z wieloma wspaniałymi ludźmi. Mam nadzieje, że działalność tutaj zbliżyła kogoś do bycia nie tylko wirtualnie w naszej (jeszcze naszej! bo jeszcze mojej przez kilka dni ? ) parafii. Dziękuje panu Jackowi za gotowość i ogromna pomoc tutaj. Pomagali mi tutaj również Paweł, Kasia, Paula – dziękuje Wam bardzo serdecznie. Ks. Ryszardowi życzę owocnego prowadzenia naszych parafialnych mediów – wspierajcie go wszyscy w tym jak najmocniej! W internecie nie ma odległości nie do pokonania. Zawsze zapraszam do kontaktu – już na prywatnym koncie. Pozdrawiam Was z drugiej strony internetu ? – pisze na parafialnym profilu ksiądz Krzysztof.

Nowym wikariuszem parafii pw. św. Wojciecha w Przasnyszu zostanie ks. Andrzej Petrykowski, dotychczas pomoc duszpasterska w parafii pw. św. Brata Alberta w Makowie Mazowieckim.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments