Wideo: Podprzasnyska strefa gospodarcza odzyskuje inwestorów

DZIELMY SIĘ DOBRYMI INFORMACJAMI. UDAŁO SIĘ ! STREFA W SIERAKOWIE ODBLOKOWANA! POWSTANĄ NOWE MIEJCA PRACY ! OGLĄDAJCIE MATERIAŁ TVP3.

Argumentacja i starania starosty przasnyskiego (PSL) oraz starostwa, wspierane przez media, przedsiębiorców i mieszkańców były w sporze o strefę skuteczne. Strona rządowa PiS ustąpiła. Strefa w Sierakowie pod Przasnyszem została odblokowana i przedsiębiorcy już otrzymują wcześniej wstrzymane przez wojewodę (PiS) zgody na wykup gruntów. Przezwyciężyliśmy te trudności. Powstaną nowe miejsca pracy dla naszych mieszkańców. O nie władze powiatu zabiegały i nadal będą zabiegać. Po to stworzyliśmy strefy i tworzymy infrastrukturę.

Nie obyło się niestety bez strat. Duży inwestor zrezygnował z powodu niepewności co do zgody na wykup gruntów, wynikającej z wcześniejszej blokady. Na szczęście inni przetrwali trudny czas i pozostali. Z optymizmem patrzymy w przyszłość i intensywnie pracujemy. Dziękujemy mediom i wszystkim, którzy wspierali starania starosty przasnyskiego Zenona Szczepankowskiego, większości radnych powiatowych i starostwa o odblokowanie przez wojewodę możliwości wykupu przez przedsiębiorców gruntów na własność i inwestowania w naszej strefie.

>>WIDEO<<

Sławomir Czaplicki

Zastępca Dyrektora

Wydziału Rozwoju

Gospodarczego,

Rynku Pracy,

Promocji,

Rolnictwa i Ochrony Środowiska

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments