Weronika z Jednorożca potrzebuje naszej pomocy w walce z nowotworem.

17-letnia Weronika z Jednorożca rozpoczęła ponownie walkę z nowotworem. Tradycyjne metody leczenia okazały się nieskuteczne. Weronika chce poszukać pomocy za granicą, niestety wiąże się to z dużymi kosztami.

– Piszę z prośbą o pomoc dla mojej siostry Weroniki, która drugi raz walczy z nowotworem złośliwym (kostniakomięsak). Poprzednim razem udało się wygrać z nowotworem chemioterapią oraz radioterapią, tym razem niestety chemioterapia działała przez chwilę, a radioterapia w ogóle nie pomogła. Lekarze się poddali i nie chcieli dalej męczyć Werki oraz osłabiać chemią, która i tak przestała działać. Zacząłem czytać i znalazłem laboratorium w Belgii w którym badają genetykę nowotworu oraz testują chemioterapeutyki i immunoterapeutyki.

Po zakończeniu badań dostaniemy informacje, które leki pomogą nam dalej walczyć z chorobą. Badania kosztują 13 190 zł do tej pory uzbieraliśmy 10 000 zł. Nie wiadomo jeszcze ile będą kosztować leki. Jeśli możesz wpłacić cokolwiek poniżej podaję dane konta bankowego siostry. Pomożesz również przesyłając dalej znajomym. Wszystkim pomagającym z całego serca dziękuję – apeluje brat Weroniki.

Dla wszystkich chcących wesprzeć Weronikę w jej walce z chorobą podajemy numer jej konta.

Weronika Furman 06114020040000370278835627


guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
1 rok temu

Czy to konto w mBank? Tak mi wychodzi. Potrzebuję swift. Dziękuję za pomoc.

Kamil
Kamil
1 rok temu
odpowiada  Marek

Tak jest to konto w mBanku

Maniek
Maniek
1 rok temu
odpowiada  Marek

Swift możesz sprawdzić na Google do każdego banku

Mirek
Mirek
1 rok temu

Zorganizujcie zbiórkę, pomożemy.

Ania
Ania
1 rok temu

Przelane .