Wernisaż wystawy VI Ciechanów Wrzuć na luz i jeszcze plus

W dniu 18 maja 2017 roku w Muzeum Historycznym w Przasnyszu odbył się wernisaż wystawy fotografii „VI Ciechanów Wrzuć na luz i jeszcze plus”.
Pomysłodawczynią wystawy jest pani Alicja Gąsiorowska – Przewodnicząca Społecznego Komitetu Organizacyjnego Imprezy „Ciechanów Wrzuć na Luz i jeszcze plus”.
Podczas wernisażu pani Alicja podziękowała osobom biorącym udział w tym wydarzeniu oraz wspierającym imprezę wręczając im pamiątkowe dyplomy „Przyjaciel Imprezy”.
Spotkanie swoim występem uświetnił młody, utalentowany wokalista – Jakub Jeskie, uczeń Szkoły Podstawowej w Ojrzeniu – finalista ogólnopolskich konkursów, uczestnik muzycznego programu telewizyjnego „Petersburski Music Show”, uhonorowany przez Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie nagrodą „Sukces Artystyczny Roku”.

W VI edycji w barwnym korowodzie wzięła udział m. in. grupa taneczna z Przasnysza pod kierownictwem pani Małgorzaty Bandurskiej oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP z Bogatego.
Już dziś organizatorzy zapraszają na kolejną edycję „Ciechanów Wrzuć na Luz i jeszcze plus”, która odbędzie się 9 maja 2017 roku.

Zaprezentowane na wystawie prace brały udział w konkursie fotograficznym zorganizowanym przez komitet imprezy.

Sprawdź również

Gmina Krzynowłoga Mała modernizuje drogę ze środków Urzędu Marszałkowskiego

Dzięki pozyskanej dotacji ze środków Marszałka Województwa Mazowieckiego udało się nam wyremontować znaczny fragment drogi …