„Weekend superbohaterów” w Przasnyszu – fotorelacja

Wczoraj (30.11.2013 r.) Infoprzasnysz towarzyszył członkom Amk Rzemieślnik oraz G.M Rod w Świątecznej Zbiórce Żywności – Weekend Superbohaterów.

Ekipa AMK zajęła teren marketu Biedronka przy ulicy Leszno w Przasnyszu. Panowie pełnili dwugodzinne „służby” w godzinach 8:00 – 18:00. Zainteresowanie akcją okazało się olbrzymie i sklepowe koszyki napełniały się niemal błyskawicznie. Wszystkie zebrane produkty, zapakowane w kartony były systematycznie przewożone do „magazynu”, którym na ten dzień stał się Urząd Miasta. Łącznie udało się zebrać 360 kg artykułów spożywczych. Do samej zbiórki przyłączył się nie kto inny jak Burmistrz Miasta Przasnysz Waldemar Trochimiuk. Dołączył on do jednej ze zmian i sam zachęcał kupujących do wzięcia udziału w akcji.

Wszystkie zebrane produkty spożywcze zostaną bezpośrednio przekazane najbardziej potrzebującym rodzinom, specjalnie wytypowanym. „Chcemy od początku trzymać rękę na pulsie i upewnić się, że to właśnie najbardziej potrzebujący otrzymają pomoc” – mówi Jarek Dzieliński, szef Grupy Motocyklowej ROD oraz koordynator wczorajszej akcji.

Poniżę przedstawiamy galerię zdjęć ze zbiórki. 

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments