Warsztaty wielkanocne w Ulatowie-Adamach

Tuż przed świętami wielkanocnymi w Szkole Podstawowej w Ulatowie-Adamach udało się zrobić ciekawe warsztaty plastyczne. Ich niezwykłość nie polegała jednak tylko na tematyce, lecz także na tym, kto wziął w nich udział. Oprócz uczniów do warsztatów zgłosili się także ich rodzice.

Warsztaty zorganizowane we środę, 18 marca, zgromadziły całkiem pokaźne grono rodzicielskie. Zresztą spotkanie to przygotowano ze wspólnej inicjatywy rodziców, a także wychowawczyń klasy zerowej i pierwszej: Barbary Piotrowskiej oraz Magdaleny Morawskiej.

Celem tego spotkania była integracja grup szkolnych, zacieśnienie więzi współpracy między rodzicami, dziećmi i nauczycielami oraz poznanie prostych sposobów na przygotowanie dekoracji świątecznych z różnych materiałów.

Wspólnie spędzony czas zaowocował nie tylko pięknymi kurczętami i pisankami, lecz także dużą radością dzieci i ich rodziców. Spotkanie przebiegło w miłej, przyjaznej atmosferze, a wszyscy uczestnicy wykazali duże zaangażowanie w przygotowanie świątecznych dekoracji. Po zakończonych warsztatach prace można było obejrzeć na zaimprowizowanej tego dnia wystawie.

warsztaty (1)

warsztaty (2)

warsztaty (3)

warsztaty (5)

warsztaty (6)

warsztaty (8)


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments