Warsztaty wielkanocne w Ulatowie-Adamach

Tuż przed świętami wielkanocnymi w Szkole Podstawowej w Ulatowie-Adamach udało się zrobić ciekawe warsztaty plastyczne. Ich niezwykłość nie polegała jednak tylko na tematyce, lecz także na tym, kto wziął w nich udział. Oprócz uczniów do warsztatów zgłosili się także ich rodzice.

Warsztaty zorganizowane we środę, 18 marca, zgromadziły całkiem pokaźne grono rodzicielskie. Zresztą spotkanie to przygotowano ze wspólnej inicjatywy rodziców, a także wychowawczyń klasy zerowej i pierwszej: Barbary Piotrowskiej oraz Magdaleny Morawskiej.

Celem tego spotkania była integracja grup szkolnych, zacieśnienie więzi współpracy między rodzicami, dziećmi i nauczycielami oraz poznanie prostych sposobów na przygotowanie dekoracji świątecznych z różnych materiałów.

Wspólnie spędzony czas zaowocował nie tylko pięknymi kurczętami i pisankami, lecz także dużą radością dzieci i ich rodziców. Spotkanie przebiegło w miłej, przyjaznej atmosferze, a wszyscy uczestnicy wykazali duże zaangażowanie w przygotowanie świątecznych dekoracji. Po zakończonych warsztatach prace można było obejrzeć na zaimprowizowanej tego dnia wystawie.

warsztaty (1)

warsztaty (2)

warsztaty (3)

warsztaty (5)

warsztaty (6)

warsztaty (8)


Może ci się spodobać również
Komentarze
Loading...