Warsztaty bożonarodzeniowe w Akademii Sukcesu Wonderland

W dniu 17.12.2013 w Akademii Sukcesu „Wonderland” odbyły się pierwsze i na pewno nie ostatnie, warsztaty bożonarodzeniowe, poświęcone świątecznym ozdobom. Na przybyłych rodziców i dzieci czekały stanowiska przygotowane do robienia kart świątecznych, choinek, gwiazd, oraz bombek.

Do dyspozycji rodziców i dzieci były: cekiny, brokaty, wstążki, pianki, łańcuchy, koraliki, tasiemki i inne materiały, którymi ozdabiali swoje choinki, bombki i karty. Wszyscy z zapałem zabrali się do pracy, a efekty były imponujące.

Wszystkie wykonane ozdoby rodzice mogli zabrać, by były ozdobą ich domu lub elegancko zapakowane podarować komuś bliskiemu. Cieszymy się, że mimo przedświątecznego zabiegania, wielu rodziców znalazło czas i miało ochotę spędzić z nami ten wieczór. Zabawy było przy tym sporo, a cel jak najbardziej szlachetny, bowiem każda chwila spędzona z własnym dzieckiem jest wyjątkowa i bezcenna. Właśnie tak, w Akademii Sukcesu „Wonderland”, tworzymy dziecięce świąteczne wspomnienia.Marzena Kwiatkowska


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments