„WALCZ Z NAMI Z KILOGRAMAMI”

Już 4 kwietnia rusza I wiosenny projekt sportowy i żywieniowy, który pomoże Ci zbliżyć się do wymarzonej wagi oraz nauczy, w jaki sposób należy postępować, aby zachować dobre zdrowie, sprawność fizyczną i należyte nawyki żywieniowe.

        Opiekę nad całym przedsięwzięciem sprawować będzie poradnia Przyjazny Dietetyk Violetta Ulatowska z trenerem Edytą Bobińską. Całość odbywać się będzie na obiektach Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przasnyszu oraz Mazowieckie Centrum Sportów Zimowych w Chorzelach. Partnerami projektu są Malena Studio, Nina Jato fotograf, Edyta Zalewska fryzjer.

        Projekt ruszy 4 kwietnia i będzie trwał do końca czerwca. Przeznaczony jest dla wszystkich, którzy pragną zredukować swoją masę ciała, polepszyć kondycję fizyczną i zmienić swoje nawyki żywieniowe.  Zależy nam jednak bardzo na tym, aby zgłosiły się osoby zdecydowane wziąć udział w przedsięwzięciu od początku do końca.

Projekt ma to do siebie, że na początku postawione zostaną cele, potem nastąpi ich realizacja, a na końcu podsumowane zostaną efekty i wyciągnięte wnioski. Dlatego tak ważnym jest, aby rozpocząć go wspólnie i ukończyć.

Zajęcia odbywać się będą trzy razy w tygodniu – wtorek godzina 18:00 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przasnyszu, środa godz. 16:30 Mazowieckie Centrum Sportów Zimowych, piątek godz. 20:00 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przasnyszu. Przed rozpoczęciem treningów planowane jest spotkanie wszystkich uczestników z dietetykiem w celu dokonania niezbędnych pomiarów, które odbędzie się 31.03.2017 w Przychodni MEDYK Przasnysz oraz spotkanie z trenerem w celu ustalenia szczegółów dotyczących postępowania i treningów. Opieka dietetyka obejmuje comiesięczne konsultacje wraz z pomiarami oraz trzytygodniowy indywidualny program żywieniowy dla każdej osoby. Każdy uczestnik projektu objęty zostanie ubezpieczeniem NNW, po wcześniejszym dostarczeniu zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do podjęcia ćwiczeń.

        Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w projekcie prosimy o telefoniczne zgłaszanie się pod numerem telefonu 513 457 637 lub 500 623 111

Zachęcamy wszystkich do zgłaszania  się i jednocześnie informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona.

Miesięczny koszt 280 zł

trener Edyta Bobińska

dietetyk Violetta Ulatowska

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments