Wakacje w Przedszkolu Akademia Sukcesu „Wonderland”!

Jako jedno z nielicznych przedszkoli, Przedszkole Akademia Sukcesu „Wonderland” jest otwarte również w wakacje, i to przez całe dwa miesiące. Z ochotą przyjęło nawet dzieci z innych, zamkniętych w tym czasie przedszkoli, a chęć ich pozostania w Akademii Sukcesu na dłużej jest źródłem zadowolenia dyrekcji oraz grona pedagogicznego tego przedszkola.

Cały czas też trwają zapisy na nowy rok przedszkolny, a chętnych dzieci i zadowolonych rodziców wciąż przybywa. Od września rusza też dodatkowy pakiet usług, a mianowicie: 5 -godzinny pobyt dziecka w przedszkolu (w tym zajęcia realizowane zgodnie z podstawą programową) będzie bezpłatny!

W tym przedszkolu dzieci naprawdę się nie nudzą. Do tej pory poznały już zasady bezpiecznego podróżowania i spędzania czasu wolnego w wakacje, „odwiedziły” wiele ciekawych miast za granicą oraz zgodnie z powiedzeniem „Cudze chwalicie, swego nie znacie” została im przybliżona tematyka ciekawych miejsc i regionów naszego kraju, które warto odwiedzić w wakacje. Dzieci z zapałem wzięły udział w robieniu nadmorskich głębin, zwierząt w nich żyjących, bezludnych wysp, palm kokosowych, latarni morskich, tak, że przedszkole na okres wakacji zamieniło się w namiastki wielu wakacyjnych kurortów.

A co w sierpniu? Dalszy ciąg wakacyjnej tematyki, codzienna zabawa na przedszkolnym placu zabaw oraz przygotowania do dni adaptacyjnych, które odbędą się już pod koniec sierpnia, a będą dobrym wprowadzeniem do noworozpoczynającego się roku przedszkolnego 2014/2015!Może ci się spodobać również
Komentarze
Loading...