W Wigilię porysowali samochód. Za pomoc w ujęciu sprawców nagroda.

Poszukujemy sprawców lub świadków zdarzenia, do którego doszło wczoraj w Makowie Mazowieckim na ul. K. Pułaskiego. Nieznane osoby zniszczyły powłokę lakierniczą na zaparkowanym pod blokiem Mercedesie. Za pomoc w ich ujęciu właściciel przewidział nagrodę.

Poszukuję sprawców, którzy dnia 24.12.2019r. między godziną 17:00, a 17:40 w Makowie Mazowieckim przy ulicy Generała Kazimierza Pułaskiego (blisko szkoły nr 2), porysowali samochód marki Mercedes. Na zdjęciu zaznaczam miejsce gdzie pojazd został zaparkowany, jak i zdjęcie samego pojazdu, z charakterystyczną tablicą rejestracyjną. Jeżeli, ktoś posiada jakieś informacje na temat tego zdarzenia proszony jest o kontakt w wiadomości bądź pod nr. 518 804 707 – informuje poszkodowany.

ZA POMOC W USTALENIU SPRAWCÓW PRZEWIDZIANA NAGRODA W WYSOKOŚCI 1500 ZŁ!

guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
11 miesięcy temu

Tą kupioną na Allegro dwurzędową tablicą to bym się tak na lewo i prawo nie chwalił. Jak się trafi na upierdliwego policjanta, to można ładnie za to beknąć.

Arek
Arek
odpowiada  Marek
11 miesięcy temu

Matka Ciebie z allegro kupiła ? Nie znasz się to nie pierdo*

Marek
Marek
odpowiada  Arek
11 miesięcy temu

A Ty się znasz? Naprawdę uważasz, że można tak na luzie jeździć z tablicą z Allegro?
Bo chyba mi nie powiesz, że ta tablica to z wydziału komunikacji przyniesona.

Tuskan
Tuskan
odpowiada  Marek
11 miesięcy temu

Nie można, ale uważasz, ze tablica z allegro jest tutaj największym problemem? Chodzi o akt wandalizmu, przy ktorym nie mozemy przechodzic obojetnie.

Marek
Marek
odpowiada  Tuskan
11 miesięcy temu

Ale czy ja popieram czy też usprawiedliwiam akt wandalizmu??? Gdzie niby to napisałem?

Jarosław
Jarosław
odpowiada  Marek
11 miesięcy temu

To niezły czarny passat. Wszyscy wiemy kto to napisal.

Aska39
Aska39
11 miesięcy temu

oj Pawełku ktoś cie w Makowie chyba nie lubi skoro 2 gi raz ci ktoś auto porysował :/// mam nadzieje że uda się odlaesc sprawcę przykre ale ludzie są specyficzni w makowe nie dość że się chwalą wszystkim i na wszystkim się znają lepiej niż specjalista to jeszcze zazdroszczą innemu…. taka prawda aaa tak wspominając są ludzie którzy mają kasę ale nie dadzą zarobić u siebie porostu wolą jechać do innego miasta lub wsi smutne ale taka prawda :((((