W przasnyskim tartaku znaleziono ludzka rękę

Właściciel przasnyskiego tartaku ujawnił na swojej posesji ludzką rękę. Policjanci szybko odnaleźli zwłoki i ustalili tożsamość osoby. 

W  piątek (21.02.br.) właściciel tartaku przy ul.Szosa Ciechanowska w Przasnyszu poinformował dyżurnego  przasnyskiej komendy, że na terenie  tartaku ujawnił leżącą męską lewą rękę. Po wstępnych oględzinach miejsca znalezienia ręki policjanci przystąpili do szukania zwłok osoby. Dość szybko 20 policjantów i 20 strażaków odnalazło leżące  na polu około 1 km od tartaku zwłoki mężczyzny nieposiadające lewej ręki. Odnalezione ciało nosiło liczne ślady żerowania  zwierząt. W sobotę zlecone badania potwierdziły wcześniejsze przypuszczenia policjantów co do tożsamości znalezionych zwłok. Ustalono, że odnaleziona osoba to 48 letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego, zmieniający w ostatnim czasie często miejsce zamieszkania. W przeszłości notowany za popełnianie różnych przestępstw, ale od przeszło 10 lat nie notowany przez policję.

Sekcja zwłok ustali przyczynę zgonu mężczyzny. Śledztwo w powyższej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Przasnyszu przy udziale przasnyskiej policji


E.N


Skomentuj artykuł

avatar