V Etap ZiMNaRa za nami

Piąty etap ZiMNaRa odbył się w pierwszą sobotę lutego 03.02.2018 r.  Zimowa aura sprzyjała zawodnikom.

V (12)

Temperatura oscylowała koło zera, wiatr był mroźny ale dość słaby do tego zmrożone podłoże trasy sprawiały, że warunki do biegu były doskonałe.  Jedyna atrakcję stanowiła gęsta mgła, która utrudniała orientację w terenie.

V (40)

Na szczęście trasa została odpowiednio oznaczona więc wszyscy zawodnicy znaleźli drogę do mety. Dobre warunki przyczyniły się do osiągnięcia świetnych rezultatów. W biegu wzięło udział łącznie 45 zawodników.

V (55)

Wśród mężczyzn podium wyglądało dokładnie jak w poprzednim etapie: Triumfował Michał Makowski (28:30) z Ciechanowa reprezentujący 2.ORel Przasnysz, drugie miejsce zajął Kamil Ślusarski z Chorzel (28:38) a trzecie Marcin Tomczak (29:29) z KB TKKF Promyk Ciechanów.

V (64)

Kategorię Pań wygrała Justyna Śliwiak (31:04) reprezentująca KB TKKF Promyk Ciechanów. Drugie miejsce zajęła Anna Urbaniak z Jednorożec robi co może (34:23). Na trzecim miejscu tym razem stanęły dwie zawodniczki, które metę przekroczyły wspólnie:

V (66)

Katarzyna Dembińska (37:42) z Drążdżewa Nowego oraz Marta Ruszczyńska z KS Maków Biega (37:42).

V (48)

Na dystansie 3,5 km świetny występ zanotowali zawodnicy ze Szli reprezentujący Jednorożec robi co może: Aleksandra Borczak (20:04)i Krzysztof Borczak (22:29). Zawodnicy znacznie poprawili swoje poprzednie rezultaty ustanawiając własne rekordy trasy.