Uwaga! Zginął 18-latek, sprawca wypadku uciekł! Policja poszukuje niebieskiego seicento na WMA. [AKTUALIZACJA]

Na skutek wczorajszego wypadku śmierć na miejscu poniósł młody mężczyzna, który został potrącony na przejściu dla pieszych. Sprawca zbiegł z miejsca wypadku. Prosimy o pomoc w poszukiwaniach.

Do tragicznego zdarzenia doszło w nocy na ul. Kościuszki w Pułtusku. Na oznaczonym przejściu dla pieszych potrącony został pieszy. Sprawca zdarzenia – kierujący Fiatem Seicento koloru niebieskiego o początkowym nr rejestracyjnym WMA, z uszkodzonym przodem, uciekł z miejsca zdarzenia. Niestety pomimo reanimacji 18-latka nie udało się uratować.

Świadkowie zdarzenia lub osoby znające sprawcę proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pułtusku, osobiście bądź dzwoniąc pod nr tel.: 23 6927200

AKTUALIZACJA

Jak zostaliśmy poinformowani, sprawca śmiertelnego wypadku został zatrzymany. Okazał się nim 24-letni mieszkaniec powiatu makowskiego.


Źródło KPP Pułtusk
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
1 rok temu

Przecież niebieskich fiatow seicento na WMA jest pewnie z 8. Do drzwi każdego z właścicieli już dawno powinna zapuka policja.

neron
neron
1 rok temu

Podstawowa sprawa. To, że pieszy został potrącony na przejściu nie czyni kierowcy pojazdu ” sprawcą zdarzenia”. Pieszy przed wejściem na pasy ma obowiązek zachować szczególną ostrożność i upewnic się czy może przejsć bezpiecznie. Tym bardziej jeśli do zdarzenia doszło w nocy to najprawdopodobniej kierowca nie zauważył pieszego a ten poprostu wlazł mu przed maskę.

Anna
Anna
odpowiada  neron
1 rok temu

Jakby to nie była jego wina to by nie uciekł!!!

neron
neron
odpowiada  Anna
1 rok temu

A skąd wiesz jaki był motyw ucieczki ? Młody chłopak mógł być np. pijany ale też mógł się przestraszyć.

Aga
Aga
odpowiada  neron
1 rok temu

Jakby nie było..uciekł nie udzielając pomocy

Jola
Jola
odpowiada  neron
1 rok temu

Za nieudzielenie pomocy osobie poszkodowanej w wypadku grozi do 3 lat więzienia. Obowiazkiem sprawcy jako osoby uczestniczącej było zatrzymanie się i udzielenie pomocy!!! Nie ma tłumaczeń ludzie!

Piotr
Piotr
odpowiada  neron
1 rok temu

jest tam wielki znak uwaga piesi widząc w takiej sytuacji nawet zblizajacego się do przejścia przechodnia ma.obowiazek mu ustąpić nie chcij trafić na pasach na kogoś takiego jak kierowca tego samochodziku

Rafal
Rafal
1 rok temu

Z przechodzeniem na pasach jest tak że pieszy nie wygra z autem A nawet najlepszy kierowca może się zagapic bądź zamyslec

Gosc
Gosc
odpowiada  Rafal
1 rok temu

140/h w terenie zabudowanym – zero rozumu i wyobraźni. Wina oczywista

Gosc
Gosc
odpowiada  Gosc
1 rok temu

A z kond sa takie inormacje ze tyle jechał