Uwaga! Zaginął Edward Chodkowski. 30-letni mieszkaniec gminy Chorzele.

Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu, prowadzi poszukiwania 30 – letniego mieszkańca miejscowości Kwiatkowo (gm. Chorzele), który ostatni raz widziany był 7 grudnia 2020 roku i do chwili obecnej, nie powrócił do miejsca zamieszkania.

 

Zaginiony mężczyzna ubrany był w kurtkę koloru czarnego, ciemne spodnie robocze, na głowie miał czarną czapkę, a na nogach buty gumowe koloru czarnego. Poszukiwany jest szczupłej budowy ciała, ma około 170 cm wzrostu, włosy krótkie ciemne.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszone są o pilny kontakt z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu tel. 47 704 82 00 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 112.

 


 

Źródło KPP Przasnysz
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
iga
iga
28 dni temu

po 10 dniach dopatrzyli się, że kogoś nie ma

Lutek
Lutek
28 dni temu

Gdzie był widziany ostatni raz? Rodzina po 10 dniach dopiero zgłosiła?

Nieznane
Nieznane
28 dni temu

Nie ma rodziny ..

Lutek
Lutek
27 dni temu
odpowiada  Nieznane

Nie ma rodzeństwa, rodziców? a koledzy, koleżanki? nikt nic nie wie? przecież musiał chłopak trzymać z kimś w swojej okolicy…nikt nagle nie zapada się pod ziemię

Ktoś
Ktoś
27 dni temu
odpowiada  Nieznane

Jak to nie ma rodziny? Ma siostrę, matkę i rodzinę ze strony matki.

Nieznane
Nieznane
25 dni temu
odpowiada  Ktoś

To jest rodzina ? Ciezko nazwać taką relacje rodziną jeśli nikt się nim nie interesuje.. siostra daleko ,mama w psychiatryku .. rodzina heh skazany sam na siebie ..

Egi
Egi
23 dni temu

Do Iga – zainteresuj się terminami zgloszeń zaginionych i akcją w mediach, to zrozumiesz, że szybciej się nie da. Wszelkie głupie komentarze proszę o pozostawienie do własnego osądu.Nikogo nie interesują historie rodzinne, tylko gdzie jest Edward Chodkowski. Jak wiesz – daj znać na Policji lub inną drogą kontaktu.
Z góry dziękuję za pomoc