Uwaga! Ważny komunikat Urzędu Skarbowego w Przasnyszu.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Przasnyszu mając na uwadze obecną sytuację i dalsze rozprzestrzenianie się koronawirusa w kraju informuje, że czasowe ograniczenie dostępu do urzędu na okres od 13 marca 2020r. do 10 kwietnia 2020r. poprzez całkowitą eliminację procesu obsługi bezpośredniej podatników zostało przedłużone do odwołania.

 

Jednocześnie Naczelnik Urzędu Skarbowego w dalszym ciągu przypomina, że podatnicy mogą rozliczać podatki na 2 sposoby:

  1. On-line poprzez Twój e-PIT, e-Deklaracje, e-PUAP,
  2. W urzędzie – poprzez wrzucenie deklaracji, pism i innych dokumentów do urny wystawionej przy drzwiach wejściowych na Salę Obsługi.

Numery telefonów kontaktowych wskazane w poprzednich komunikatach pozostały bez zmian:

  • 505 097 183
  • 505 097 184

pod którymi pracownicy Urzędu Skarbowego w Przasnyszu przyjmować będą w godz. od 7:30 do 15:30 wszelkie zgłoszenia i udzielać będą wszelkich informacji z zakresu spraw podatkowych podlegających właściwości tutejszego organu podatkowego oraz z zakresu przepisów prawa podatkowego.


 

Źródło US Przasnysz
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
9 miesięcy temu

Super. Sklepy mogą pracować, a w urzędzie wakacje na koszt podatnika.
Przecież petenta od urzędnika można odizolować bez żadnego problemu. Odleglości pomiędzy petentami też można jakoś wyegzekwować. Wystarczy trochę chcieć i pokombinować. No ale najłatwiej ogłosić wielkie wakacje i mieć problem z głowy. A że ludzie muszą coś załatwić? To ich problem.

Kajfasz
Kajfasz
9 miesięcy temu

No nie myślałem że to kiedyś napiszę – w pełni się zgadzam!!! 🙂

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
9 miesięcy temu
odpowiada  Kajfasz

?

Helena
Helena
8 miesięcy temu

Kur…nie chciałabym żeby moje wakacje zawsze tak wyglądały…

Kasia
Kasia
8 miesięcy temu

Jakie wakacje, ludzie….. urzędnicy pracują i wykonują swoje obowiązki bez kontaktu z interesantem. Wrzucamy do skrzynki podawczej i kto to dalej obrabia???? Krasnoludki??? A jeden chory w urzędzie i na conajmniej dwa tygodnie urząd stanie na amen!!!! Tak jak sklep, jeden chory i zamknięty cały sklep, dezynfekcja itd. Ale sklepow jest więcej niż jeden w mieście czy powiecie, a urząd niestety jeden. Zastanówcie się chwilę za nim napiszecie glupotę.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
8 miesięcy temu
odpowiada  Kasia

Jasne. Pracują wszyscy na pełnych obrotach…
A ile to tych spraw teraz macie? Można się dowiedzieć?

Kasia
Kasia
8 miesięcy temu

Ja nie pracuje w urzędzie skarbowym, ale pity juz wyslalam i np. otrzymalam zwrot podatku i uważam, że w ekspresowym tempie. Więc wielkie dzięki, że z nad morza przyszedł przelew. Dla mnie mógł, to zrobić nawet urzędnik, który sobie leżał na plaży nad morzem. Serdecznie go pozdrawiam.
P.S. Marku nie pracój na pełnych obrotach, bo osłabiasz swoją odporność