Uwaga! Ważna zmiana dotyczącą wypłat zasiłków i świadczeń w Przasnyszu.

Świadczeniobiorcy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przasnyszu, którzy nie otrzymują świadczeń na rachunek bankowy, w miesiącu marcu otrzymają świadczenia dostarczone przez Pocztę Polską.

Wszystkie wypłaty do Państwa domów dostarczą w terminach podanych w decyzji listonosze. Nie będzie możliwości pobrania wypłat w placówce pocztowej w Przasnyszu.

Komunikat dotyczy wypłat:
– świadczeń wychowawczych 500+
– świadczeń rodzinnych
– zasiłków stałych
– zasiłków okresowych i celowych

W miesiącu marcu wypłat w kasie MOPS nie będzie.

Za utrudnienia przepraszamy, w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami: 29 752 2883 lub 29 756 4593.


 

guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ewa
Ewa
10 miesięcy temu

Jasne, zwalcie wszystko na listonoszy. Urzędy pozamykane to pyk – listonosz polecony doręczy. Zasiłków nie wypłacamy w kasie ale spokojnie, listonosz wypłaci. Galerie zamknięte, zamawiajcie przez internet niech listonosz paczkę przywiezie. Nie płaćcie banknotami tylko kartą ale listonosz niech rentę/ zasiłek wypłaci gotówką. Okazuje się, że listonosze są odporni na wszelkie licho, wirus im niegroźny. Nie mają rodzin, ich zdrowie się nie liczy… gites

M.ka
M.ka
10 miesięcy temu
odpowiada  Ewa

Właśnie po to są konta bankowe. Wtedy tego typu problemu znikają!

Ehhh
Ehhh
10 miesięcy temu
odpowiada  M.ka

W banku też muszą pracować ludzie. I nie każdy jest skłonny do udogodnień typu karta do bankomatu czy konto internetowe. Więc problem trwa dalej. Sytuacja jest tak nadzwyczajna, że naprawdę trudno znaleźć dobre rozwiązania dlatego każdy napewno stara się podejmować decyzje które zmniejszą zagrożenie niestety w praktyce może to wyglądać inaczej… najważniejsze to wzajemna życzliwość i wsparcie. Gramy do jednej bramki?