Uwaga! Łosie na drogach powiatu przasnyskiego. [VIDEO]

Na terenie powiatu przasnyskiego, w szczególności w gminie Krzynowłoga Mała, zauważono zwiększona aktywność łosi.

Spotkania z łosiami na drodze są coraz częstsze, dlatego – prowadząc pojazd – należy zachować szczególną ostrożność. Tegoroczne statystyki policji mówią dokładnie o 1186 kolizjach i 9 wypadkach z udziałem dzikich zwierząt.

Dzięki naszemu czytelnikowi Damianowi możemy zobaczyć jak szybkie i nieprzewidywalne potrafią być te piękne zwierzęta. Filmik został nagrany dziś na terenie gminy Krzynowłoga Mała. Na początku tygodnia otrzymaliśmy również informację o pojawieniu się dzikich zwierząt na drogach w okolicy Jednorożca.

 

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mietek
Mietek
1 rok temu

Bardzo piękne i potężne zwierzęta. Widok cieszy, że natura pozwala odnawiać się gatunkom. Fakt dla kierowców są niebezpieczne, ale trzeba widzieć też drugą stronę tego wszystkiego. Zwierzęta też płoszone są przez coraz większą ilość aut znajdujących się w domostwach, które również wkraczają coraz szerzej w siedliska dzikich zwierząt, a one przemieszczają się coraz bliżej domostw i dróg. Taka kolej rzeczy więc nie dziwmy się nagłym pojawianiem łosi, wilków, jeleni i saren na drogach 🙂 pozdrawiam trzeźwo myślących 😉