Uprowadził 2 letniego syna

Wczoraj (05.05.br.) w Chorzelach  33 letni mężczyzna uprowadził 2 letniego syna. Zrozpaczona matka  powiadomiła Policję. Dzięki sprawnie współdziałającym służbom, dziecko szybko odnaleziono i przekazano matce.

W czwartek ( 05.05.br.) we wczesnych godzinach rannych zrozpaczona  mieszkanka Chorzel powiadomiła policjantów, że mąż uprowadził ich 2 letniego syna. W tym czasie kobieta była na zakupach i telefonicznie została poinformowana  przez  męża, „że nie zobaczy już dziecka”.

Groźba  zaniepokoiła kobietę, ponieważ mężczyzna w przeszłości leczył się psychiatrycznie i następnego dnia  miał się zgłosić do szpitala. Powiadomieni policjanci natychmiast przystąpili do działania. Wspólnie ze strażakami przeszukiwali teren miasta celem ustalenia  miejsca  przebywania ojca  z dzieckiem. W poszukiwania aktywnie włączyła się matka oraz mieszkańcy Chorzel. Dzięki właściwej współpracy i zaangażowaniu w poszukiwania dziecka wielu osób . jeszcze przed południem  na jednej z ulic w Chorzelach zatrzymano  idącego z dzieckiem 33 latka. Po badaniu lekarskim dziecko zostało przekazane matce. Chłopiec posiadał niegroźne otarcia skóry na twarzy.

33 latek trafił do szpitala, wyraził zgodę na leczenie, 2 latek jest już bezpieczny i przebywa pod opieką matki.

 E.Ś/EN

KPP Przasnysz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments