Ulica Bukowa przy Biedronce i przedszkolu wreszcie oświetlona.

Dzięki staraniom radnego miejskiego Sławomira Czaplickiego ulica Bukowa, przy Miejskim Przedszkolu Nr 1 i Biedronce na Osiedlu Orlika w Przasnyszu została właśnie po latach oświetlona.

Burmistrz Łukasz Chrostowski i miejscy urzędnicy szybko zareagowali na wniosek radnego, a Urząd Miasta postawił już nowe słupy i zrealizował potrzebną inwestycję.

Istniejące wcześniej lampy od lat nie świeciły, a ruchliwa uliczka była zaciemniona. Radny zainteresował się tym tematem, po pozytywnym odbiorze jego poprzedniej inicjatywy – oświetlenia placu przy garażach na Sosnowej.

Po Państwa informacji o oświetleniu placu garaży przy ulicy Sosnowej, które na mój wspólny z mieszkańcami wniosek zostało zrealizowane – mieszkańcy zwrócili się do mnie z prośbą o podjęcie działań w kierunku oświetlenia zaciemnionej od długiego czasu ul. Bukowej, przy Biedronce i Przedszkolu Nr 1- informuje radny Czaplicki.

To ruchliwa uliczka i korzystają z niej mieszkańcy tej części Osiedla, ale też całego Miasta. Przystąpiłem do działania i zwróciłem się w tej sprawie do burmistrza Łukasza Chrostowskiego i na komisjach Rady Miejskiej. Urząd Miejski szybko przystąpił do działania i od wczoraj ulica jest już oświetlona. Jak widać można! Dziękuję za sprawne działanie panu burmistrzowi i urzędnikom magistratu z naczelnikiem Hubertem Kwiatkowskim, którzy rozwiązali nasz problem. Rozmawialiśmy również o monitoringu ulic Bukowej, Brzozowej, Sosnowej i generalnie tej części Osiedla. Bardzo mi na tym zależy, a bezpieczeństwo mieszkańców i monitoring to jeden z priorytetów burmistrza Chrostowskiego. Rozmawiam w tej sprawie również z prezesami Spółdzielni Mieszkaniowej. Myślę, że i w tej sprawie będą w niedalekiej przyszłości dobre informacje – dodaje.

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Iwona
Iwona
11 miesięcy temu

Dziękujemy panie Sławku! Nie rzuca Pan słów na wiatr. Taki radny był nam potrzebny.

Krzyś
Krzyś
11 miesięcy temu

Z dotychczasowych radnych, pierwszy co nie rzuca słów na wiatr – co powie to jest realizowane.